PLAYMOBIL® Family Fun Rodzina na plaży 9425

PLAYMOBIL® Family Fun Rodzina na plaży 9425


Cena
86,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii PLAYMOBIL® Family Fun

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A234076

PLAYMOBIL® Family Fun Rodzina na plaży 9425
W tym roku mała rodzina jest po raz pierwszy na plaży z dzieckiem. Zafascynowany maluch bada to nowe środowisko. Oczywiście mama nie zapomniała o łopatce, grabiach i wiaderku, aby dziecko mogło szukać muszli na tej wspaniałej plaży. "Patrzcie, to rozgwiazda i rak", wyjaśnia matka wyjaśnia swojemu dziecku, ale dziecko jest o wiele bardziej zainteresowane torbą kąpielową i chętnie pociąga za uchwyt. Podczas gdy matka i dziecko spędzają czas na plaży, ojciec robi kilka okrążeń na wodzie z deską surfingową.
Uniwersalny: W zależności od obrotu zacisku stopy, na desce surfingowej może stać figurka dorosła lub dziecięca.

Szczegóły:
  • figurki: 1 kobieta, 1 mężczyzna, 1 dziecko
  • w zestawie: 1 część plaży z muszlą plażową, 3 zamki piaskowe, 1 małże (8 sztuk), 1 krab, 1 rozgwiazda, 1 deska surfingowa, 1 parasol, 1 torba plażowa, 1 ręcznik kąpielowy, 1 wiadro, 1 grabie, 1 łopata, 1 statek z zabawką, 1 nakrętka dla niemowląt, 1 butelka dla niemowląt, 1 butelka kosmetyczna, 1 kokardka do włosów
  • Rodzina przeżywa piękny dzień na plaży z zestawem plażowym: Budowanie zamków z piasku z nadającymi się do układania w stosy zamkami piaskowymi i zbieranie muszli
  • Z małym mostkiem do składania
  • Z wgłębieniem w piasku do parkowania deski surfingowej
  • W zależności od obrotu zacisku stopy, na desce surfingowej można umieścić figurke dorosłego lub dziecka.
  • Z parasolem i muszlą plażową jako ochroną przeciwsłoneczną
  • Wiek: dla dziecka od 4 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PLAYMOBIL® Family Fun Rodzina na plaży 9425
86,00 zł
Najpopularniejsze marki