PLAYMOBIL® 1 2 3 Samochód policyjny 9384
Cena
62,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii PLAYMOBIL® 1.2.3

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A234043

PLAYMOBIL® 1 2 3 Samochód policyjny 9384
Na drodze krajowej doszło do wypadku. Natychmiast po otrzymaniu wezwania policjant wsiada do samochodu policyjnego i jedzie na miejsce zdarzenia. Ciężarówka przewróciła się i policjant musi zabezpieczyć miejsce wypadku. Dla bezpieczeństwa innych użytkowników dróg natychmiast wyjmuje trójkąt ostrzegawczy z bagażnika i ustawia go. Teraz droga musi zostać ponownie oczyszczona, ale z pomocą policjanta nie stanowi to problemu.

Dzięki jasnym kolorom i okrągłym kształtom, PLAYMOBIL®-1.2.3 nadaje się szczególnie dla małych dzieci. Zestawy są wytrzymałe, trwałe kolorystycznie i nie zawierają małych części, które można połknąć. Różnorodne funkcje zabawy i nauki gwarantują długotrwałą zabawę.

Szczegóły:
  • wymiary: 13 x 6 x 6 cm
  • figurki: 1 policjant
  • w zestawie: 1 samochód policyjny, 1 znak drogowy
  • światło LED z funkcją Auto-Power-Off
  • W pojeździe może znajdować się figurka.
  • Trójkąt ostrzegawczy jest umieszczony na półce bagażnika
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 18 miesiąca życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 18 miesiąca życia ze względu na drobne elementy, które mogą zostać połknięte.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PLAYMOBIL® 1 2 3 Samochód policyjny 9384
62,00 zł
Najpopularniejsze marki