PlayMais® TRENDY MOSAIC Koń
Cena
51,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A253364

PlayMais® TRENDY MOSAIC Koń
PlayMais®. Pudełko pełne kreatywności!

Materiał, z którego wykonana jest zestaw jest przyjazny dla środowiska. Produkowany w Niemczech. Produkt wykonany jest z kaszy kukurydzianej i wody, pomalowany farbą. Łączy się poprzez nawilżanie wodą i na wielu różnych powierzchniach, takich jak papier i tektura, szkło, a nawet na doniczkach z kwiatami. Dziecinnie proste! Wszystko czego potrzebujesz to odrobina wody i wyobraźni. PlayMais® ułatwia każdemu dziecku zabawę, zapewnia poczucie sukcesu i promuje umiejętności motoryczne, a także wspiera kreatywność i rozwój Twojego dziecka. To sprawia, że ta zabawka jest szczególnie cenna pod względem pedagogicznym. Dzięki nieskończonym możliwościom, gwarantuje zabawe bez ograniczeń.

Zestawy PlayMais® TRENDY MOSAIC poprawiają umiejętności motoryczne i rozpoznawanie kolorów u dzieci od 6 roku życia. Zestawy składają się z ok. 3.000 kart PlayMais® TRENDY MOSAIC, 6 drukowanych, bardzo dużych kart do klejenia, instrukcji i akcesoriów . Karty są ponumerowane w taki sposób, aby dzieci mogły dobrać odpowiednie kolory i stworzyć wyrafinowaną mozaikę. Każde pudełko zawiera dużą różnorodność kolorów dla kreatywnej mozaiki. Atrakcyjne szablony są specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby i wymagania starszych dzieci. Zabawa ze spektakularnym rezultatem! Z tym zestawem dzieci mogą projektować mozaiki w modnych kolorach. Pudełka z serii TRENDY gwarantują ponad 10 godzin zabawy!


Szczegóły:
  • Zawartość: ok. 3000 klocków PlayMais® MOSAIC, w tym instrukcje i akcesoria. Zawiera 6 drukowanych kart z motywami koni i kucyków.
  • cenne pod względem pedagogicznym, promuje kreatywność i umiejętności ruchowe
  • Produkowany na bazie kaszy kukurydzianej i wody, barwiony barwnikami spożywczymi.
  • PlayMais® MOSAIC jest biodegradowalnym produktem naturalnym, który chroni środowisko.
  • wyprodukowano w Niemczech
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Produkt nie nadaje się do jedzenia.

Produkt:
zestaw zawiera całe ziarenko do stworzenia mozaiki Od uprawy do utylizacji - na pierwszym planie znajduje się koncepcja zrównoważonego gospodarowania:

uprawa odbywa się na gruntach w pobliżu miejsca produkcji. Odpady ulegające biodegradacji trafiają do biogazowni firmy, która produkuje energię elektryczną do produkcji przyjaznej dla środowiska.

Pozostałości z biogazowni stanowią podstawę nawozu do następnych zbiorów kukurydzy. W ten sposób naturalny cykl jest zamykany w całym procesie produkcji. Surowce i źródła energii są w ten sposób chronione, a przyroda czerpie z nich korzyści. Kukurydza jest uprawiana wyłącznie do celów przemysłowych, dlatego też nie stosuje się jej jako żywności lub paszy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PlayMais® TRENDY MOSAIC Koń
51,00 zł
Najpopularniejsze marki