Dziękujemy, że jesteś!
Dziękujemy, że jesteś!
Rabat aż do
200 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Sprawdźi
PlayMais® Mozaika Little Bug
Cena
39,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A253341

PlayMais® Mozaika Little Bug
PlayMais®. Pudełko pełne kreatywności!

Materiał, z którego wykonana jest zestaw jest przyjazny dla środowiska. Produkowany w Niemczech. Produkt wykonany jest z kaszy kukurydzianej i wody, pomalowany farbą. Łączy się poprzez nawilżanie wodą i na wielu różnych powierzchniach, takich jak papier i tektura, szkło, a nawet na doniczkach z kwiatami. Dziecinnie proste! Wszystko czego potrzebujesz to odrobina wody i wyobraźni. PlayMais® ułatwia każdemu dziecku zabawę, zapewnia poczucie sukcesu i promuje umiejętności motoryczne, a także wspiera kreatywność i rozwój Twojego dziecka. To sprawia, że ta zabawka jest szczególnie cenna pod względem pedagogicznym. Dzięki nieskończonym możliwościom, gwarantuje zabawe bez ograniczeń.

PlayMais® w nowym rozmiarze i formie dla nowej zabawy! Wykonywanie i projektowanie mozaik. Seria MOSAIC firmy PlayMais® dostępna jest w 13 różnych tematach dla dziewcząt i chłopców w każdym wieku. Każde pudełko zawiera około 2.300 kart PlayMais MOSAICS, 6 drukowanych kart do przyklejania, instrukcje i akcesoria. Stwórz mozaikę z nowym PlayMais® MOSAIC: zupełnie nowa zabawa dla małych artystów! Wspiera rozwój umiejętności w zakresie precyzji. Aby stworzyć obraz mozaiki, dzieci łączą kształty i kolory. Doskonała koordynacja ręka-oko. Wspaniała zabawa dla dzieci w wieku od 3 lat.

Szczegóły:
  • Zawartość: ok. 2300 modułów PlayMais® MOSAIC, w tym instrukcje i akcesoria.
  • Zawiera 6 drukowanych kart z pięknymi motywami owadów, takimi jak pasikonik, motyl, biedronka, pszczoła, mrówka i mucha.
  • Cenny pod względem pedagogicznym, promuje kreatywność i umiejętności ruchowe
  • Produkowany na bazie kaszy kukurydzianej i wody, barwiony barwnikami spożywczymi.
  • PlayMais® MOSAIC jest biodegradowalnym produktem naturalnym, który chroni środowisko.
  • Wyprodukowano w Niemczech.
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Produkt nie nadaje się do jedzenia.

Produkt:
zestaw zawiera ziarenka do stworzenia mozaiki Od uprawy do utylizacji - na pierwszym planie znajduje się koncepcja zrównoważonego gospodarowania:

uprawa odbywa się na gruntach w pobliżu miejsca produkcji. Odpady ulegające biodegradacji trafiają do biogazowni firmy, która produkuje energię elektryczną do produkcji przyjaznej dla środowiska.

Pozostałości z biogazowni stanowią podstawę nawozu do następnych zbiorów kukurydzy. W ten sposób naturalny cykl jest zamykany w całym procesie produkcji. Surowce i źródła energii są w ten sposób chronione, a przyroda czerpie z nich korzyści. Kukurydza jest uprawiana wyłącznie do celów przemysłowych, dlatego też nie stosuje się jej jako żywności lub paszy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

PlayMais® Mozaika Little Bug
39,00 zł
Najpopularniejsze marki