PlayMais® Classic FUN TO LEARN Straż pożarna

PlayMais® Classic FUN TO LEARN Straż pożarna

 • Dostepny
 • Czas dostawy: 4-8 dni roboczych
 • Dostawa gratis od 150,00 zł
 • Dostępnych jeszcze 4 szt.!
47,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A253333

PlayMais® Classic FUN TO LEARN Straż pożarna
PlayMais®. Pudełko pełne kreatywności!

Materiał, z którego wykonana jest zestaw jest przyjazny dla środowiska. Produkowany w Niemczech. Produkt wykonany jest z kaszy kukurydzianej i wody, pomalowany farbą. PlayMais® może być dowolnie formowany, dociskany, przycinany, cięty i wiele więcej. Łączy się poprzez nawilżanie wodą i na wielu różnych powierzchniach, takich jak papier i tektura, szkło, a nawet na doniczkach z kwiatami. Dziecinnie proste! Wszystko czego potrzebujesz to odrobina wody i wyobraźni. PlayMais® ułatwia każdemu dziecku zabawę, zapewnia poczucie sukcesu i promuje umiejętności motoryczne, a także wspiera kreatywność i rozwój. To sprawia, że ta zabawka jest szczególnie cenna pod względem pedagogicznym. Dzięki nieskończonym możliwościom, gwarantuje zabawe bez ograniczeń.

Seria FUN TO PLAY firmy PlayMais® jest idealna do nauki poprzez zabawę. Pudełka mają wysoką wartość edukacyjną dla dzieci od 3 lat. Zestaw pełni funkcję edukacyjną i pomaga dziecią rozwijać wiedzę. Zestaw zawiera ponad 550 elementów PlayMais®. Pudełka z serii FUN TO PLAY gwarantują ponad 8 godzin zabawy! Ponadto, łatwo zmienić dwuwymiarowe rękodzieło do trójwymiarowego wzornictwa!

Szczegóły:
 • Zawartość: ok. 550 kolorowych klocków PlayMais® z instrukcją i akcesoriami.
 • Zawiera 14 kart z motywami ze świata straży pożarnej, a także instrukcje dla ciężarówki strażackiej, strażaków i firmy.
 • cenne pod względem pedagogicznym, promuje kreatywność i umiejętności ruchowe
 • Produkowany na bazie kaszy kukurydzianej i wody, barwiony barwnikami spożywczymi.
 • PlayMais® MOSAIC jest biodegradowalnym produktem naturalnym, który chroni środowisko.
 • Wyprodukowano w Niemczech.
 • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Produkt nie nadaje się do jedzenia.

Produkt:
zestaw zawiera całe ziarenko do stworzenia mozaiki Od uprawy do utylizacji - na pierwszym planie znajduje się koncepcja zrównoważonego gospodarowania:

uprawa odbywa się na gruntach w pobliżu miejsca produkcji. Odpady ulegające biodegradacji trafiają do biogazowni firmy, która produkuje energię elektryczną do produkcji przyjaznej dla środowiska.

Pozostałości z biogazowni stanowią podstawę nawozu do następnych zbiorów kukurydzy. W ten sposób naturalny cykl jest zamykany w całym procesie produkcji. Surowce i źródła energii są w ten sposób chronione, a przyroda czerpie z nich korzyści. Kukurydza jest uprawiana wyłącznie do celów przemysłowych, dlatego też nie stosuje się jej jako żywności lub paszy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

PlayMais® Classic FUN TO LEARN Straż pożarna
47,00 zł