PlayMais® Classic 3D Dzikie zwierzęta
PlayMais® Classic 3D Dzikie zwierzęta
68,00 zł
cena z VAT
Cena
68,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A253340

PlayMais® Classic 3D Dzikie zwierzęta
PlayMais®. Pudełko pełne kreatywności!

Materiał, z którego wykonana jest zestaw jest przyjazny dla środowiska. Produkowany w Niemczech. Produkt wykonany jest z kaszy kukurydzianej i wody, pomalowany farbą. PlayMais® może być dowolnie formowany, dociskany, przycinany, cięty i wiele więcej. Łączy się poprzez nawilżanie wodą i na wielu różnych powierzchniach, takich jak papier i tektura, szkło, a nawet na doniczkach z kwiatami. Dziecinnie proste! Wszystko czego potrzebujesz to odrobina wody i wyobraźni. PlayMais® ułatwia każdemu dziecku zabawę, zapewnia poczucie sukcesu i promuje umiejętności motoryczne, a także wspiera kreatywność i rozwój. To sprawia, że ta zabawka jest szczególnie cenna pod względem pedagogicznym. Dzięki nieskończonym możliwościom, gwarantuje zabawe bez ograniczeń.

Seria PlayMais® CLASSIC 3D jest ekscytującym dodatkiem do naszej oferty produktów dla dzieci od 5 roku życia. Zwierzęce figurki wykonane z papieru są gotowe na fantazję Twojego dziecka! W ten sposób zwierzęta są powoływane do życia. W każdym zestawie zawarte są różne figurki zwierząt wykonane z papieru, około 900 kolorowych klocków PlayMais®, akcesoria do rękodzieła i instrukcje. Gwarancja 10 godzin zabawy.

Szczegóły:
  • Zawartość: ok. 900 kolorowych klocków PlayMais®, 3 papierowe modele dzikich zwierząt (panda, krokodyl, tygrys) do klejenia, instrukcje i akcesoria.
  • cenne pod względem pedagogicznym, promuje kreatywność i umiejętności ruchowe
  • Produkowany na bazie kaszy kukurydzianej i wody, barwiony barwnikami spożywczymi.
  • PlayMais® MOSAIC jest biodegradowalnym produktem naturalnym, który chroni środowisko.
  • wyprodukowano w Niemczech
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.

Uwaga!
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Produkt nie nadaje się do jedzenia.

Produkt:
zestaw zawiera całe ziarenko do stworzenia mozaiki Od uprawy do utylizacji - na pierwszym planie znajduje się koncepcja zrównoważonego gospodarowania:

uprawa odbywa się na gruntach w pobliżu miejsca produkcji. Odpady ulegające biodegradacji trafiają do biogazowni firmy, która produkuje energię elektryczną do produkcji przyjaznej dla środowiska.

Pozostałości z biogazowni stanowią podstawę nawozu do następnych zbiorów kukurydzy. W ten sposób naturalny cykl jest zamykany w całym procesie produkcji. Surowce i źródła energii są w ten sposób chronione, a przyroda czerpie z nich korzyści. Kukurydza jest uprawiana wyłącznie do celów przemysłowych, dlatego też nie stosuje się jej jako żywności lub paszy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

PlayMais® Classic 3D Dzikie zwierzęta
68,00 zł
Najpopularniejsze marki