Pinolino Dziecięcy stół roślinny Käthe, przyroda

Pinolino Dziecięcy stół roślinny Käthe, przyroda


Cena
196,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A283115

EAN: 4035769050214

Pinolino Dziecięcy stół roślinny Käthe, przyroda
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Przy stole do sadzenia Twoje dzieci Pinolino mogą sadzić i przesadzać doniczki do woli - tak jak dorośli. Przy wysokości blatu 55 cm jest on szczególnie przyjemny w pracy.

Małe narzędzia lub ręczniki mogą być zawieszone na praktycznych hakach z Metal l, dzięki czemu nie zajmują miejsca na powierzchni roboczej. Niższa, dodatkowa powierzchnia magazynowa pozwala na przechowywanie wielu narzędzi ogrodowych.
Käthe" oferuje wiele miejsca dla kreatywności małych ogrodników. Solidne wykonanie sprawia, że zabawka jest długoletnim towarzyszem.

Szczegóły:
  • Wymiary: 60 x 31 x 63 cm
  • Masywny: Świerk, nieprzetworzony
  • Wysokość blatu roboczego 55 cm
  • Łącznie z 2 hakami Metal l
  • Wymagany montaż
  • Wiek: od 3 lat

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Używać pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.

Około Pinolino :
Pinolino od 1997 r. rozwija, produkuje i sprzedaje szeroką gamę mebli dziecięcych, akcesoriów i zabawek. Pinolino produkuje swój zróżnicowany asortyment we własnych trzech fabrykach. Przekonujące połączenie artykułów zgodnych z wymogami rynku, dobra obsługa i korzystne ceny sprawiają, że Pinolino jest to właściwy partner. Ambitnym celem firmy jest osiągnięcie jak największej satysfakcji klienta na wszystkich poziomach. Wysokiej jakości materiały, precyzja i duża dbałość o szczegóły sprawiają, że Pinolino meble są ulubionymi meblami w każdym domu.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

Pinolino Dziecięcy stół roślinny Käthe, przyroda
196,00 zł