PEG-PEREGO Torba do transportu Travel Bag

PEG-PEREGO Torba do transportu Travel Bag

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Dostawa gratis od 150,00 zł

SCD¹ 160,00 zł
133,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 27,00 zł

Opis produktu

Nr art.: A153156

PEG-PEREGO Torba do transportu Travel Bag
Praktyczna torba do transportu kompatybilna z wózkami Switch, Si Switch, Pliko P3, Pliko Mini, Si.

Akcesoria

Cena
110,00 zł
Cena
49,00 zł

Serwis

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Opis produktu okazał się niewystarczający? Masz dodatkowe pytania dotyczące wybranego modelu wózka? Zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Chętnie skontaktujemy się z producentem i odpowiemy na Twoje dalsze pytania.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Peg-Perego

„Od rodziny, dla rodziny”

Zdanie, które idealnie opisuje powstanie włoskiej marki Peg Perego. Firma Peg Perego to duża, rodzinna firma za kulisami, której nie stoi tylko marka, ale także człowiek. Produkty Peg Perego przekonują swoją wysoką jakością i wykonaniem, idealne dla rodziców ceniących sobie solidne wykonanie z włoskim wyglądem. Marka ta posiada bogaty wybór wśród krzesełek do karmienia, fotelików samochodowych, bujaczków oraz wózków dziecięcych.
PEG-PEREGO Torba do transportu Travel Bag
SCD¹ 160,00 zł
133,00 zł