To też może Ci się spodobać

NUK Szczęśliwy Night smoczek z efektem świetlnym rozmiar 3 18 - 36 miesięcy Design : fioletowy / szary 4 szt.
obecnie wyprzedano

NUK Szczęśliwy Night smoczek z efektem świetlnym rozmiar 3 18 - 36 miesięcy Design : fioletowy / szary 4 szt.


Wariant:

Cena
53,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A286591

NUK Szczęśliwy Night smoczek z efektem świetlnym rozmiar 3 18 - 36 miesięcy Design : fioletowy / szary 4 szt.
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
NUK Świetlane smoczki pomagają dzieciom łatwo odnaleźć się w krainie marzeń. Dzięki świetlistemu materiałowi, który jest nieszkodliwy dla niemowląt, emitują one miękką poświatę w ciemności, dzięki czemu można je szybko i łatwo znaleźć w nocy.

Dla naszych maluchów jest wiele ekscytujących przygód, które można odkrywać dzień po dniu. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dziecku bezpieczeństwo i uspokaja je. Bez względu na to, czy maluchowi przeszkadzają dziwne twarze, dziwne odgłosy czy dziwne otoczenie, szybko zrelaksuje się ponownie poprzez znajome i instynktowne ssanie smoczka NUK Original . Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej. Szczególna cecha tego smoczka: jest on szczególnie cienki i wąski, aby zmniejszyć nacisk na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie w ustach i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Głupki doskonale dostosowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. Zapewniają one relaks dla dzieci i ich rodziców.

Ponieważ zdrowy ogólny rozwój dziecka jest dla nas szczególnie ważny, chcemy, aby każde NUK dziecko miało smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Poprzez dalszy rozwój ortodontycznie poprawnego NUK Original kształtu zgodnie z najnowszymi odkryciami medycznymi, NUK smoczek uspokaja lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Ze względu na znany kształt, nawet dzieci karmione piersią dobrze akceptują ten smoczek. Matki karmiące potwierdziły, że NUK smoczek nie przeszkadza w karmieniu piersią*. Zapewnia również, że nowe mamy mogą się zrelaksować i odpocząć przez pewien czas, a NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch ssania. Jeszcze jeden powód, dla którego NUK smoczki są doceniane i polecane przez położne, pediatrów i ortodontów.

szczegóły dotyczące produktu:
 • NUK Original forma - z anatomicznie ukształtowaną płytką ustną i praktycznym pierścieniem do chwytania
 • Pierścień z efektem świetlnym w ciemności - nieszkodliwy materiał świetlny
 • Cienka i wąska szyjka strzyku - zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
 • Płaska część ssąca i gładka część dolna - więcej miejsca na naturalny ruch ssania
Szczegóły techniczne:
 • Wiek: 18 - 36 miesięcy
 • Rozmiar: 3
 • Design : Fioletowy / Szary
 • Materiał (przyssawka): silikon
 • Ilość: 4 sztuki

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - NUK Szczęśliwy Night smoczek z efektem świetlnym rozmiar 3 18 - 36 miesięcy Design : fioletowy / szary 4 szt.
Średnia ocena produktu:
3 Oceny
 
1
 
2
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty: