NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowa Dziewczyna 2 x Zestaw 2

NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowa Dziewczyna 2 x Zestaw 2


Wariant:
  • NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowa Dziewczyna 2 x Zestaw 2
  • NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowy Chłopiec 2 x Zestaw 2

Cena
72,00 zł
Dostawa gratis od 300,00 zł
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Produkty z serii NUK Freestyle

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A306778

NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowa Dziewczyna 2 x Zestaw 2
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
NUK Free style Night : NUK Smoczek z efektem świetlnym NUK Świecące smoczki pomagają dziecku łatwo odnaleźć drogę do krainy marzeń. Dzięki luminescencyjnemu materiałowi, który jest nieszkodliwy dla niemowląt, wydzielają one miękką poświatę w ciemności i dzięki temu można je szybko i łatwo znaleźć nawet w nocy.
NUK Free style silikonowy smoczek: wzorowany na kobiecej piersi podczas karmienia piersią.
Dzień po dniu, nasze maluchy mają wiele ekscytujących przygód do odkrycia. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je. Niezależnie od tego, czy dziwne twarze, dziwne odgłosy lub dziwne otoczenie zaniepokoiły malucha, znajome i instynktowne ssanie smoczka szybko zrelaksuje go ponownie. W celu dalszej optymalizacji tego czynnika feel-good, NUK , wynalazca smoczka przyjaznego dla szczęki, nadał jeszcze lepszy kształt Original .
Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej. Cechą szczególną tego smoczka jest to, że jest on szczególnie cienki i wąski w celu zmniejszenia nacisku na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie jamy ustnej i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Smoczki doskonale dopasowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. W ten sposób zapewniają relaks niemowlętom i ich rodzicom.

Zalecane przez ekspertów: NUK Smoczki uspokajające jak nigdy dotąd
Ponieważ zdrowy ogólny rozwój dziecka jest szczególnie bliski naszemu sercu, chcemy, aby każde dziecko NUK miało smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Dzięki dalszemu rozwojowi przyjaznego dla szczęki kształtu NUK Original , zgodnego z najnowszymi odkryciami medycznymi, smoczek NUK jest bardziej kojący niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ znany kształt oznacza, że nawet dzieci karmione piersią dobrze go akceptują. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza w karmieniu piersią*.
W ten sposób zapewnia też odprężenie i spokój nowym mamom na jakiś czas. Co więcej, NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęki. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch ssania. Jeszcze jeden powód, dla którego smoczki z witryny NUK są doceniane i polecane przez położne, pediatrów i ortodontów. Wyniki badań również wyraźnie przemawiają na korzyść smoczka: 100%** zapytanych ortodontów potwierdza, że smoczki z witryny NUK nie powodują nieprawidłowego ustawienia szczęk i zębów, 95%* dzieci akceptuje smoczek z witryny NUK , 90%* matek go poleca, a 92%* matek karmiących potwierdza, że smoczek z witryny NUK nie wpływa negatywnie na przebieg karmienia piersią.

*Niezależne badanie rynku, 307 matek; Niemcy 2017
**Niezależne badania rynku, 50 ortodontów, 50 pediatrów i 50 położnych; Niemcy 2017.

Dla miłośników zrównoważonego rozwoju: NUK Smoczek z opakowaniami wielokrotnego użytku
Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważny. Chcemy dać rodzicom możliwość ponownego użycia naszego opakowania po rozpakowaniu, zamiast wyrzucać je. Każdy smoczek NUK jest teraz dostarczany w stabilnym pudełku wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości i chroni go - jest to idealne rozwiązanie do ochrony ulubionego towarzysza dziecka przed brudem i wilgocią, szczególnie podczas podróży.

NUK Free style silikonowy smoczek jest szczególnie delikatny dla skóry dziecka.
NUK Free style Night pacyfistka może przekonać nie tylko pięknymi motywami. Smoczek ten jest również szczególnie delikatny dla delikatnej skóry dziecka dzięki dużym otworom wentylacyjnym i mniejszej powierzchni kontaktu. Płaski przycisk smoczka posiada zintegrowany, dyskretny pierścień i jest łatwy w obsłudze nawet dla najmniejszych rąk. Przezroczysty materiał silikonowy jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na temperaturę. Jest wolny od substancji szkodliwych, odporny na gotowanie, bezwonny, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki NUK posiadają NUK System Powietrzny. Zawór pozwala na wydostawanie się powietrza z części ssącej. Dzięki temu jest ładna, miękka i ciągliwa oraz odciąża szczękę.

Szczegóły produktu:
  • Łagodny dla skóry - dzięki dużym otworom wentylacyjnym i mniejszej powierzchni kontaktu
  • Guzik z blaskiem w ciemności - nieszkodliwy materiał luminescencyjny
  • Cienka i wąska szyjka strzyku zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • Płaska część ssąca i gładki spód - dla przyjemnego czucia się w ustach i dużo miejsca na naturalny ruch ssania
  • Smoczek wielokrotnego użytku, bez BPA
  • 4 sztuki

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowa Dziewczyna 2 x Zestaw 2
NUK Smoczki za darmo style Night Gr. 1 Silikonowa Dziewczyna 2 x Zestaw 2
72,00 zł