NUK Smoczki Night & Day Gr. 1 Silicone Girl 2 x Zestaw 2, Purpurowy i Szary

NUK Smoczki Night & Day Gr. 1 Silicone Girl 2 x Zestaw 2, Purpurowy i Szary


Wariant:
  • NUK Smoczki Night & Day Gr. 1 Silicone Girl 2 x Zestaw 2, Purpurowy i Szary
  • NUK Pacyfier Night & Day Gr. 1 Silicone Boy 2 x Zestaw 2

Cena
53,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A306790

NUK Smoczki Night & Day Gr. 1 Silicone Girl 2 x Zestaw 2, Purpurowy i Szary
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Dla naszych maluchów jest wiele ekscytujących przygód do odkrycia każdego dnia. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dziecku bezpieczeństwo i uspokaja je. Bez względu na to, czy dziwne twarze, dziwne odgłosy lub dziwne otoczenie zaniepokoiły malucha, dzięki znanemu i instynktownemu ssaniu smoczka szybko się on ponownie zrelaksuje. W celu dalszej optymalizacji tego czynnika feel-good, NUK , wynalazca smoczka przyjaznego dla szczęki, nadał jeszcze lepszy kształt Original .
Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej. Szczególną cechą tego smoczka jest to, że jest on szczególnie cienki i wąski, aby zmniejszyć nacisk na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie jamy ustnej i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Smoczki doskonale dopasowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. W ten sposób zapewniają relaks niemowlętom i ich rodzicom.

Polecane przez ekspertów: NUK smoczki uspokajają lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Ponieważ zdrowy ogólny rozwój dziecka jest dla nas szczególnie ważny, chcemy, aby każde dziecko NUK miało smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Poprzez dalszy rozwój przyjaznego dla szczęki formularza NUK Original zgodnie z najnowszymi odkryciami medycznymi, smoczek NUK koi jak nigdy dotąd, ponieważ ze względu na znany kształt, dzieci karmione piersią również dobrze akceptują ten smoczek. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza w karmieniu piersią*.
Zapewnia więc odprężenie i spokój nowym mamom na jakiś czas. Co więcej, smoczki NUK nie powodują żadnego przesunięcia zębów ani szczęki. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch ssania. Jeszcze jeden powód, dla którego smoczki NUK są doceniane i polecane zarówno przez położne, pediatrów jak i ortodontów. Wyniki badań również wyraźnie przemawiają na korzyść smoczka: 100%** zapytanych ortodontów potwierdza, że smoczki NUK nie powodują nieprawidłowego ustawienia szczęki lub zęba, 95%* dzieci akceptuje smoczek NUK , 90%* matek go poleca, a 92%* matek karmiących potwierdza, że smoczek NUK nie wpływa negatywnie na przebieg karmienia piersią.

*Niezależne badanie rynku, 307 matek; Niemcy 2017.
**Niezależne badania rynku, 50 ortodontów, 50 pediatrów i 50 położnych; Niemcy 2017.

Dla miłośników zrównoważonego rozwoju: NUK Smoczek z opakowaniami wielokrotnego użytku
Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważny. Chcemy dać rodzicom możliwość korzystania z naszego opakowania po rozpakowaniu, zamiast wyrzucać je. Każdy smoczek NUK ma teraz solidne pudełko wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości i chroni go - jest to idealne rozwiązanie do ochrony ulubionego towarzysza dziecka przed brudem i wilgocią, zwłaszcza podczas podróży.

NUK Trendline silikonowy smoczek - od drogich odkrywców świata do małych ikonek stylu
Smoczek NUK Trendline zachwyca szykiem i modern en Design s i zamienia naszych drogich odkrywców w małe ikony stylu. Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem pozwala uniknąć punktów ucisku w brzuchu i pozycji bocznej, dzięki czemu smoczek idealnie nadaje się do zasypiania. Przezroczysty materiał silikonowy jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na temperaturę. Jest wolny od substancji szkodliwych, odporny na gotowanie, bezwonny, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki NUK posiadają NUK System Powietrzny. Zawór pozwala na wydostawanie się powietrza z części ssącej. Dzięki temu jest ładna, miękka i ciągliwa i odciąża szczękę.

Szczegóły produktu:
  • Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem zapobiegająca punktom nacisku w pozycji pochylonej i bocznej - idealna do zasypiania
  • Cienka i wąska szyjka strzyku - zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • Płaska część ssąca i gładkie dno - więcej miejsca na naturalny ruch ssania
  • Smoczek wielokrotnego użytku, bez BPA
  • 4 sztuki
  • Motywy w unikalnym Design

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NUK Smoczki Night & Day Gr. 1 Silicone Girl 2 x Zestaw 2, Purpurowy i Szary
NUK Smoczki Night & Day Gr. 1 Silicone Girl 2 x Zestaw 2, Purpurowy i Szary
53,00 zł