NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 zielony / niebieski 4 sztuki od 6 miesiąca

NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 zielony / niebieski 4 sztuki od 6 miesiąca


Wariant:
 • NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 zielony / niebieski 4 sztuki od 6 miesiąca
 • NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 fioletowy / różowy 4 sztuki od 6 miesiąca

Cena
59,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A291551

NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 zielony / niebieski 4 sztuki od 6 miesiąca
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Nowy smoczek silikonowy NUK Free style : wzorowany na kobiecej piersi podczas karmienia piersią.

Dla naszych maluchów jest wiele ekscytujących przygód, które można odkrywać dzień po dniu. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dziecku bezpieczeństwo i uspokaja je. Niezależnie od tego, czy dziwne twarze, dziwne odgłosy lub dziwne otoczenie zaniepokoiły malucha, znajome i instynktowne ssanie smoczka szybko go zrelaksuje.

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować ten czynnik poprawiający samopoczucie, wynalazca ortodontycznie poprawnego smoczka jeszcze bardziej poprawił NUK jego Original kształt. Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej. Szczególna cecha tego smoczka: jest on szczególnie cienki i wąski, aby zmniejszyć nacisk na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie w ustach i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Głupki doskonale dostosowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. Zapewniają one relaks dla dzieci i ich rodziców.

Zalecane przez ekspertów: Nowe NUK smoczki uspokajają jak nigdy dotąd

Ponieważ NUK zdrowy ogólny rozwój dziecka jest szczególnie ważny, każde NUK dziecko chce NUK mieć smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Poprzez dalszy rozwój NUK Original kształtu zgodnie z najnowszymi odkryciami medycznymi, nowy NUK smoczek łagodzi do zera jak nigdy dotąd, ponieważ ze względu na znajomy kształt, nawet dzieci karmione piersią dobrze go akceptują. Matki karmiące potwierdziły, że NUK smoczek nie wpływa negatywnie na karmienie piersią*. Daje więc trochę czasu na odpoczynek i spokój nawet nowo narodzonym mamom.

Ponadto, NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczęki oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalne ssanie. Jeszcze jeden powód, dla którego nowy NUK smoczek jest doceniany i polecany zarówno przez położne, pediatrów jak i ortodontów.

Wyniki badań również wyraźnie przemawiają na korzyść nowego smoczka: 100%** badanych ortodontów potwierdziło, że nowy NUK smoczek nie powoduje niewspółosiowości szczęki ani zębów, 95%* dzieci akceptuje NUK smoczek, 90%* matek poleca go innym, a 92%* matek karmiących piersią potwierdza, że nowy NUK smoczek nie przeszkadza w karmieniu.

Zrównoważony rozwój dla miłości: NUK smoczki z opakowaniami wielokrotnego użytku.

Zrównoważony rozwój jest dla nas NUK priorytetem. NUK chce dać rodzicom możliwość dalszego używania opakowania po rozpakowaniu, zamiast wyrzucać je. Każdy NUK smoczek jest teraz dostarczany w stabilnym pudełku wielokrotnego użytku, które utrzymuje go w czystości i chroni - jest to idealne rozwiązanie, aby utrzymać ulubionego towarzysza dziecka w czystości i suchości, kiedy dziecko wychodzi z domu.

NUK Bezpłatny smoczek style silikonowy jest szczególnie delikatny dla skóry dziecka.

NUK Swobodny style smoczek przekonuje nie tylko ładnie dobranymi motywami i kolorami. Smoczek ten jest również szczególnie delikatny dla delikatnej skóry dziecka dzięki dużym otworom wentylacyjnym i mniejszej powierzchni kontaktu. Płaski przycisk smoczka posiada zintegrowany, dyskretny pierścień i jest łatwy do uchwycenia nawet dla najmniejszych rąk. Przezroczysty materiał silikonowy jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na temperaturę. Jest wolny od substancji szkodliwych, odporny na wrzenia, bezwonny, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie NUK smoczki mają system NUK powietrzny. Przez zawór powietrze może wydostawać się z części ssącej. To sprawia, że jest ładna i miękka i odciąża szczękę.

*Niezależne badanie rynku, 307 matek, Niemcy 2017
** Niezależne badania rynkowe, 50 ortodontów, 50 pediatrów i 50 położnych (wybór reprezentatywny), Niemcy 2017 r.

NUK Free style Night : NUK Smoczek z efektem świetlnym.

NUK Podświetlane smoczki pomagają dziecku łatwo odnaleźć drogę do krainy marzeń. Dzięki świetlistemu materiałowi, który jest nieszkodliwy dla niemowląt, promieniują one miękką poświatą w ciemności, dzięki czemu można je szybko i łatwo znaleźć w nocy.

szczegóły dotyczące produktu:
 • Ulepszony NUK Original kształt - zaprojektowany tak, aby przypominał kobiecą pierś podczas karmienia piersią, która idealnie pasuje do buzi, gdy dziecko ssie na niej
 • Cienka i wąska szyjka strzyku zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
 • Płaska część ssąca i gładki spód - dla przyjemnego czucia się w ustach i dużo miejsca na naturalny ruch ssania
 • Stabilny, pojemnik transportowy wielokrotnego użytku
Szczegóły techniczne:
 • Rozmiar: 2 od 6 miesiąca (6 - 18 miesięcy)
 • Seria: Free style
 • Wolny od BPA
 • Materiał: silikon
 • 4 sztuki w opakowaniu

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 zielony / niebieski 4 sztuki od 6 miesiąca
Średnia ocena produktu:
2 Oceny
 
1
 
0
 
0
 
1
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

NUK Smoczek Wolny style Night silikon rozmiar 2 zielony / niebieski 4 sztuki od 6 miesiąca
59,00 zł