NUK Smoczek Trendline silikonowy rozmiar 2 niebieski / zielony 4 sztuki od 6 miesiąca

NUK Smoczek Trendline silikonowy rozmiar 2 niebieski / zielony 4 sztuki od 6 miesiąca


Wariant:
  • NUK Smoczek Trendline silikonowy rozmiar 2 niebieski / zielony 4 sztuki od 6 miesiąca
  • NUK Smoczek Fashion Trendline silikonowy rozmiar 2 zielony / różowy 4 sztuki od 6 miesiąca

Cena
39,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A291266

NUK Smoczek Trendline silikonowy rozmiar 2 niebieski / zielony 4 sztuki od 6 miesiąca
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Nowy NUK Trendline silikonowy smoczek: wzorowany na kobiecej piersi podczas karmienia piersią.

Istnieje wiele ekscytujących przygód dla Twojego malucha, które możesz odkrywać dzień po dniu. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je. Bez względu na to, czy Twojemu maluchowi przeszkadzają dziwne twarze, dziwne odgłosy, czy dziwne otoczenie, znajome i instynktowne ssanie smoczka szybko zrelaksuje go ponownie.

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować ten współczynnik czucia, wynalazca ortodontycznie poprawnego smoczka nadał NUK mu jeszcze lepszy Original kształt. Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ją ssie. Szczególna cecha tego smoczka: jest on szczególnie cienki i wąski, aby zmniejszyć nacisk na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie w ustach i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Głupki doskonale dostosowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. Więc zapewniają relaks tobie i twojemu dziecku.

Zalecane przez ekspertów: Nowe NUK smoczki uspokajają jak nigdy dotąd.

Ponieważ NUK zdrowy ogólny rozwój Twojego dziecka jest dla Ciebie szczególnie ważny, chcemy, aby NUK każde NUK dziecko miało smoczek, który jest naturalny i odpowiedni dla szczęki. Poprzez dalszy rozwój przyjaznego NUK Original kształtu szczęki zgodnie z najnowszymi odkryciami medycznymi, nowy smoczek jest bardziej kojący niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ znany kształt oznacza, że nawet dzieci karmione piersią akceptują ten smoczek. Matki karmiące NUK potwierdziły, że NUK smoczek nie przeszkadza w karmieniu piersią*. Więc smoczek zapewni ci, jako nowej mamie lub tacie, trochę czasu na relaks i odpoczynek.

Ponadto, NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch ssania. Jeszcze jeden powód, dla którego nowy NUK smoczek jest doceniany i polecany zarówno przez położne, pediatrów jak i ortodontów.

Wyniki badań również wyraźnie przemawiają na korzyść nowego smoczka: 100%** badanych ortodontów potwierdziło, że nowy NUK smoczek nie powoduje niewspółosiowości szczęki ani zębów, 95%* dzieci akceptuje NUK smoczek, 90%* matek zaleca go, a 92%* matek karmiących piersią potwierdza, że nowy NUK smoczek nie wpływa negatywnie na karmienie piersią.

* Niezależne badanie rynku, 307 matek, Niemcy 2017
** Niezależne badania rynkowe, 50 ortodontów, 50 pediatrów i 50 położnych (wybór reprezentatywny), Niemcy 2017 r.

W trosce o zrównoważony rozwój: NUK smoczek z opakowaniami wielokrotnego użytku

Zrównoważony rozwój jest dla nas NUK najwyższym priorytetem. Chcemy dać rodzicom możliwość dalszego używania naszego opakowania po rozpakowaniu, zamiast wyrzucać je. Każdy NUK smoczek jest teraz dostarczany w stabilnym pudełku wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości i chroni go - jest to idealne rozwiązanie, aby chronić ulubionego towarzysza dziecka przed brudem i wilgocią, szczególnie podczas wychodzenia z domu.

NUK Trendline Silikonowy smoczek - od drogich odkrywców świata do małych ikonek stylu

NUK Trendline Smoczek urzeka szykiem i nowoczesnością Design i zmienia Twojego drogiego odkrywcę świata w małe ikony stylu. Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem pozwala uniknąć punktów ucisku w pozycji pochylonej i bocznej, dzięki czemu smoczek idealnie nadaje się do zasypiania. Przezroczysty materiał silikonowy jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na temperaturę. Nie zawiera substancji szkodliwych, jest odporny na gotowanie, bezwonny, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie NUK smoczki mają system NUK powietrzny. Przez zawór powietrze może wydostawać się z części ssącej. Dzięki temu jest ładna, miękka i ciągliwa i odciąża szczękę.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Ulepszony NUK Original kształt - wzorowany na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, który doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej
  • Cienka i wąska szyjka strzyku zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • Płaska część powietrzna i gładki spód - dla przyjemnego wrażenia w ustach i dużo miejsca na naturalny ruch ssania
  • Stabilna skrzynia transportowa wielokrotnego użytku
Szczegóły techniczne:
  • Rozmiar: 2 od 6 miesiąca (6 - 18 miesięcy)
  • Seria: Trendline
  • Wolny od BPA
  • 4 sztuki w opakowaniu

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NUK Smoczek Trendline silikonowy rozmiar 2 niebieski / zielony 4 sztuki od 6 miesiąca
39,00 zł