NUK Smoczek Freestyle Silikon rozmiar 1 od narodzin różowy / żółty 2 sztuki

NUK Smoczek Freestyle Silikon rozmiar 1 od narodzin różowy / żółty 2 sztuki


Cena 22 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A228496

NUK Smoczek Freestyle Silikon rozmiar 1 od narodzin różowy / żółty 2 sztuki
Na dzieci każdego dnia czeka mnóstwo przygód. Smoczek jest nieodłącznym przyjacielem, który daje Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Działa uspokajająco, w wypadku gdy np. wiele twarzy, obcych dźwięków lub nowe otoczenie w jakimś sposób zaniepokoi maleństwo.

W tym celu NUK opracował oryginalny kształt smoczka, który jeszcze lepiej dopasowuje się do szczęki dziecka. Przypomina kształtem matczyną pierś. Cecha szczególna: smoczek ten jest niezwykle cienki i wąski, zmiejszając tym samym nacisku na zęby. Dba o odpowiednią przestrzeń dla ułożenia języka i naturalny odruch ssania. Smoczki NUK optymalnie dopasowują się do podniebienia najmłodszych. Dbają tym samym o odprężenie zarówno dzieci jak i rodziców.

Zdrowy rozwój dziecka jest niezwykle ważny, dlatego też NUK dokłada wszelkich starań, by każde z dzieci miało szansę na odpowiedni smoczek. Najnowsze badania z zakresu medycyny przyczyniły się do powstania nowej wersji smoczka, który dzięki swojemu unikalnemu kształtowi jeszcze lepiej uspokaja. Zgodnie z opinią karmiących mam, smoczek NUK nie wpływa na karmienie. Tym samym zapewnia także świeo upieczonym mamom chwilę spokoju.

Nie powoduje nieprawidłowego ułożenia zębów lub szczęki dzięki swemu płaskiemu i wąskiemu kształtowi. Zmiejsza nacisk na małe ząbki i szczękę, pozostawiając językowi wystarczająco dużo miejsca. Kolejny powód, dla którego położne, lekarze pediatrzy i ortodonci cenią i polecają dane smoczki.

Smoczek NUK Freestyle przekonuje do siebie także pięknymi motywami i kolorami. Jest szczególnie delikatny dla wrażliwej skóry dziecka. Wyposażony w kółeczko do chwytania. Silikon smoczka jest łatwy w czyszczeniu i odporny na wysoką temperaturę. Bezzapachowy, przezroczysty o gładkiej powierzchni, nadający się do gotowania i wolny od wszystkich szkodliwych substancji.

Szczegóły:
  • wiek: od urodzenia (od 0 do 6 miesięcy)
  • Design: różowy / żółty
  • motyw: biedronka / pszczółka
  • zawartość: 2 sztuki
  • materiał: silikon
  • nie zawiera BPA
  • płaski smoczek o gładkiej powierzchni
  • cienki i wąski
  • zmiejsza nacisk na szczękę i ząbki
  • naśladuje kształtem matczyną pierś

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

NUK Smoczek Freestyle Silikon rozmiar 1 od narodzin różowy / żółty 2 sztuki
22 zł
Najpopularniejsze marki