NUK Pacyfier Trendline Rozmiar 2 Chłopiec 2 x Zestaw

NUK Pacyfier Trendline Rozmiar 2 Chłopiec 2 x Zestaw


Cena
43,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A306796

NUK Pacyfier Trendline Rozmiar 2 Chłopiec 2 x Zestaw
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Dzień po dniu, nasze maluchy mają wiele ekscytujących przygód do odkrycia. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je. Bez względu na to, czy dziwne twarze, dziwne odgłosy lub dziwne otoczenie zaniepokoiły malucha, szybko zrelaksuje się on ponownie poprzez znajome i instynktowne ssanie smoczka. W celu dalszej optymalizacji tego czynnika feel-good, NUK , wynalazca smoczka przyjaznego dla szczęki, nadał jeszcze lepszy kształt Original .
Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej. Szczególna cecha tego smoczka: jest on szczególnie cienki i wąski, aby zmniejszyć nacisk na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie jamy ustnej i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Smoczki doskonale dopasowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. W ten sposób zapewniają relaks niemowlętom i ich rodzicom.

Zalecane przez ekspertów: NUK Smoczki uspokajające jak nigdy dotąd
Ponieważ zdrowy ogólny rozwój dziecka jest szczególnie bliski naszemu sercu, chcemy, aby każde dziecko NUK miało smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Dzięki dalszemu rozwojowi przyjaznego dla szczęki kształtu NUK Original , zgodnego z najnowszymi odkryciami medycznymi, smoczek NUK jest bardziej kojący niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ znany kształt oznacza, że nawet dzieci karmione piersią dobrze go akceptują. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza w karmieniu piersią*. Oznacza to, że nawet nowe mamy mogą się zrelaksować i odpocząć przez jakiś czas. Co więcej, NUK smoczki nie powodują żadnego przesunięcia zębów ani szczęki. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch ssania. Jeszcze jeden powód, dla którego NUK smoczki są doceniane i polecane zarówno przez położne, pediatrów jak i ortodontów. Wyniki badań również wyraźnie przemawiają na korzyść smoczka: 100%** ankietowanych ortodontów potwierdza, że NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia szczęki ani zębów, 95%* dzieci akceptuje smoczek NUK , 90%* matek go poleca, a 92%* matek karmiących piersią potwierdza, że smoczek NUK nie wpływa negatywnie na karmienie piersią.

*Niezależne badanie rynku, 307 matek; Niemcy 2017
**Niezależne badania rynku, 50 ortodontów, 50 pediatrów i 50 położnych; Niemcy 2017.

Dla miłośników zrównoważonego rozwoju: NUK Smoczek z opakowaniami wielokrotnego użytku
Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważny. Chcemy dać rodzicom możliwość ponownego użycia naszego opakowania po rozpakowaniu, zamiast wyrzucać je. Dlatego każdy smoczek NUK ma teraz solidne pudełko wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości i chroni go - jest to idealne rozwiązanie do ochrony ulubionego towarzysza dziecka przed brudem i wilgocią, szczególnie podczas podróży.

NUK Trendline silikonowy smoczek - od drogich odkrywców świata do małych ikonek stylu
Smoczek NUK Trendline zachwyca szykiem i modern en Design s i zamienia naszych drogich odkrywców w małe ikony stylu. Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem pozwala uniknąć punktów ucisku w brzuchu i pozycji bocznej, dzięki czemu smoczek idealnie nadaje się do zasypiania. Przezroczysty materiał silikonowy jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na temperaturę. Jest wolny od substancji szkodliwych, odporny na gotowanie, bezwonny, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki NUK posiadają NUK System Powietrzny. Zawór pozwala na wydostawanie się powietrza z części ssącej. Dzięki temu jest ładna, miękka i ciągliwa oraz odciąża szczękę.

Szczegóły produktu:
  • Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem zapobiegająca punktom nacisku w pozycji pochylonej i bocznej - idealna do zasypiania
  • Cienka i wąska szyjka strzyku - zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • Płaska część ssąca i gładkie dno - więcej miejsca na naturalny ruch ssania
  • Smoczek wielokrotnego użytku, bez BPA
  • 4 sztuki
  • Motywy w unikalnym Design

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NUK Pacyfier Trendline Rozmiar 2 Chłopiec 2 x Zestaw
NUK Pacyfier Trendline Rozmiar 2 Chłopiec 2 x Zestaw
43,00 zł