NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Girl 2 x Zestaw 2

NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Girl 2 x Zestaw 2


Wariant:
  • NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Girl 2 x Zestaw 2
  • NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Boy 2 x Zestaw 2

Cena
53,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
za ok. 3-5 dni roboczych u Ciebie

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A306792

NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Girl 2 x Zestaw 2
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Dzień po dniu, nasze maluchy mają wiele ekscytujących przygód do odkrycia. Smoczek jest niezawodnym przyjacielem, który daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i uspokaja je. Bez względu na to, czy dziwne twarze, dziwne odgłosy lub dziwne otoczenie zaniepokoiły malucha, szybko zrelaksuje się on ponownie poprzez znajome i instynktowne ssanie smoczka. W celu dalszej optymalizacji tego czynnika poprawiającego samopoczucie NUK , wynalazca smoczka przyjaznego dla szczęki, nadał jeszcze lepszy kształt Original .
Wzorowana jest na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej. Szczególna cecha tego smoczka: jest on szczególnie cienki i wąski, aby zmniejszyć nacisk na zęby i szczękę. Płaska część ssąca i gładki spód zapewniają przyjemne uczucie jamy ustnej i dają językowi dużo miejsca na naturalny ruch ssania. NUK Smoczki doskonale dopasowują się do podniebienia dziecka i dlatego są szczególnie szybko akceptowane przez niemowlęta*. W ten sposób zapewniają relaks niemowlętom i ich rodzicom.

Zalecany przez ekspertów: Smoczek NUK łagodzi jak nigdy dotąd.
Ponieważ szczególnie zależy nam na zdrowym ogólnym rozwoju dziecka, chcemy, aby każde dziecko NUK miało smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Dzięki dalszemu rozwojowi przyjaznego dla szczęki kształtu NUK Original , zgodnego z najnowszymi odkryciami medycznymi, smoczek NUK jest bardziej kojący niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ znany kształt oznacza, że nawet dzieci karmione piersią dobrze go akceptują. Matki karmiące piersią potwierdziły, że smoczek NUK nie przeszkadza w karmieniu piersią*.
Zapewnia więc relaks i spokój na jakiś czas, nawet dla nowych mam. Ponadto NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęki. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę oraz pozostawia językowi wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch ssania. Jeszcze jeden powód, dla którego smoczek NUK jest doceniany i polecany zarówno przez położne, pediatrów jak i ortodontów. Wyniki badań również wyraźnie przemawiają na korzyść smoczka: 100%** ankietowanych ortodontów potwierdza, że smoczek NUK nie powoduje nieprawidłowego ustawienia szczęk i zębów, 95%* dzieci akceptuje smoczek NUK , 90%* matek go poleca, a 92%* matek karmiących piersią potwierdza, że smoczek NUK nie ma wpływu na karmienie piersią.

*Niezależne badanie rynku, 307 matek; Niemcy 2017
**Niezależne badania rynku, 50 ortodontów, 50 pediatrów i 50 położnych; Niemcy 2017.

Dla miłośników zrównoważonego rozwoju: NUK Smoczek z opakowaniami wielokrotnego użytku
Zrównoważony rozwój jest dla nas bardzo ważny. Chcemy dać rodzicom możliwość ponownego użycia naszego opakowania po rozpakowaniu, zamiast wyrzucać je. Każdy smoczek NUK jest teraz dostarczany w stabilnym pudełku wielokrotnego użytku, które utrzymuje smoczek w czystości i chroni go - jest to idealne rozwiązanie do ochrony ulubionego towarzysza dziecka przed brudem i wilgocią, szczególnie podczas podróży.

NUK Trendline Night silikonowy smoczek - idealny środek do spania dla dziecka
Smoczek NUK Trendline Night jest nie tylko przyjemny w użyciu w ciągu dnia, ale także pomaga naszym maluchom łatwo odnaleźć drogę do krainy marzeń. Dzięki nieszkodliwemu luminescencyjnemu materiałowi w przycisku smoczka, słodkie motywy lśnią miękkim blaskiem nawet w ciemności. Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem pozwala uniknąć punktów ucisku w brzuchu i pozycji bocznej, dzięki czemu smoczek idealnie nadaje się do zasypiania. Przezroczysty materiał silikonowy jest łatwy do czyszczenia i szczególnie odporny na temperaturę. Jest wolny od substancji szkodliwych, odporny na gotowanie, bezwonny, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Wszystkie smoczki NUK posiadają NUK System Powietrzny. Zawór pozwala na wydostawanie się powietrza z części ssącej. To sprawia, że jest ładna i miękka i odciąża szczękę.

Szczegóły produktu:
  • Guzik z blaskiem w ciemności - nieszkodliwy materiał luminescencyjny.
  • Anatomicznie ukształtowana płyta ustna z płaskim przyciskiem, aby uniknąć punktów nacisku w pozycji pochylonej i bocznej - idealna do zasypiania
  • Cienka i wąska szyjka strzyku zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
  • Płaska część ssąca i gładka część dolna - więcej miejsca na naturalny ruch ssania
  • Smoczek wielokrotnego użytku, bez BPA
  • 4 sztuki

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Girl 2 x Zestaw 2
NUK Pacyfier Night & Day Gr. 2 Silicone Girl 2 x Zestaw 2
53,00 zł