10% w sklepie | 12% w aplikacji
10% w sklepie | 12% w aplikacji
Tylko dziś!
EXTRA rabaty
00
godz.
00
min.
00
sek.
Skorzystaji
NUK Dummies Space Disney Winnie Puchatek Gr. 2, 18 - 36 miesięcy 4 sztuki

NUK Dummies Space Disney Winnie Puchatek Gr. 2, 18 - 36 miesięcy 4 sztuki


Cena
72,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A299625

NUK Dummies Space Disney Winnie Puchatek Gr. 2, 18 - 36 miesięcy 4 sztuki
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Kubuś Puchatek i jego przyjaciele w NUK asortymencie
The wesoły Winnie the Puchatek, the kiedykolwiek-popularny niedźwiedź, teraz zdobić the NUK zakres z heartwarming Design s. Oprócz dzbanka miodu, Tygrys i I-Aah towarzyszą mu w jego ekscytującej podróży do świata NUK produktów. Z odwagą, ciekawością i przede wszystkim przyjaźnią, Kubuś Puchatek i jego przyjaciele opanują każdą ekscytującą przygodę. Odkryj tę kolekcję teraz!

NUK Space Smoczek: Dla szczególnie wrażliwej skóry dziecka
Twój maluch nie tylko ma od początku własną głowę, ale także ma zupełnie inne cechy fizyczne. Skóra Twojego dziecka, niezależnie od tego jak młoda i delikatna, jest szczególnie wrażliwa. Aby jak najlepiej go chronić i zawsze zapewniać jak największy komfort Twojemu maluchowi, opracowaliśmy NUK NUK Space smoczek. Urzeka to szczególnie płaską i cienką częścią ssącą, która oferuje wystarczającą przestrzeń dla naturalnego ruchu ssania. Dlatego też NUK Space smoczek wygodnie mieści się w małych ustach. Ponad 95% dzieci akceptuje NUK smoczek*. Ponadto, posiada NUK Space on bardzo duże otwory, które zapewniają maksymalną cyrkulację powietrza i umożliwiają oddychanie delikatnej skóry dziecka. Z tego powodu 99% matek poleciłoby NUK Space smoczek dla dzieci o delikatnej skórze*.
*Niezależne badanie rynku, 114 matek; Niemcy 2018

Zalecane przez ekspertów: NUK smoczki uspokajają jak nigdy dotąd
Ponieważ zdrowy ogólny rozwój Twojego dziecka jest dla nas szczególnie ważny, chcielibyśmy, aby każde NUK dziecko miało smoczek, który jest bliski naturze i odpowiedni dla szczęki. Poprzez dalszy rozwój ortodontycznie poprawnej NUK Original formy, smoczki uspokajają NUK bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ze względu na znajomy kształt, nawet dzieci karmione piersią dobrze przyjmują ten smoczek. Matki karmiące potwierdziły, że NUK smoczek nie przeszkadza w karmieniu piersią**.
Ponadto, NUK smoczki nie powodują nieprawidłowego ustawienia zębów i szczęk. Zapewnia to wąska, płaska i cienka część ssąca. Minimalizuje on nacisk na małe zęby i szczękę. Jeszcze jeden powód, dla którego NUK smoczek jest doceniany i polecany zarówno przez położne, pediatrów jak i ortodontów.
Na przykład 100% badanych ortodontów potwierdziło, że sprawdzone NUK smoczki nie powodują żadnego przesunięcia szczęki lub zęba***. 90% matek zaleca, a 92% matek karmiących piersią potwierdza, że NUK smoczek nie przeszkadza w karmieniu piersią**.
**Niezależne badanie rynku, 307 matek; Niemcy 2017 r.
***I niezależne badania rynkowe wśród 50 położnych, 50 pediatrów i 50 ortodontów; Niemcy 2017 r.

Opakowanie, które może zrobić więcej
Przy okazji, NUK Space zabiera ze sobą swój własny dom: praktyczne pudełko na smoczek. Dzięki niemu smoczek może być higienicznie przygotowany w mikrofalówce i w każdej chwili może być transportowany i przechowywany w sposób czysty i bezpieczny.

szczegóły dotyczące produktu:
 • NUK Original kształt - wzorowany na kobiecej piersi w czasie karmienia piersią, która doskonale mieści się w ustach, gdy dziecko ssie na niej pokarm
 • Bardzo duży otwór zapewniający maksymalną cyrkulację powietrza i tym samym oddychanie skóry - idealny dla wrażliwej skóry dziecka
 • Szczególnie płaska i cienka część ssąca - zapewniająca przyjemne uczucie w ustach i dużo miejsca na naturalny ruch ssania
 • Pojemnik transportowy wielokrotnego użytku, bez BPA, 2 sztuki w opakowaniu
 • Motywy w unikalnej Design , limitowanej edycji
Szczegóły techniczne:
 • Wiek: od urodzenia
 • Odpowiednie do 18-36 miesięcy
 • Ilość: 4 sztuki
 • Materiał (przyssawka): silikon
 • Bez BPA
 • Temat: Kubuś Puchatek

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NUK Dummies Space Disney Winnie Puchatek Gr. 2, 18 - 36 miesięcy 4 sztuki
72,00 zł