To też może Ci się spodobać

nomi by evomove Elementy do krzesełka do karmienia antracyt
obecnie wyprzedano

nomi by evomove Elementy do krzesełka do karmienia antracyt


Wariant:

Cena
574,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A259624

EAN: 5712476005490

nomi by evomove Elementy do krzesełka do karmienia antracyt
Elementy do wysokiego krzesełka
Koncepcję Nomi można łatwo dostosować do każdej grupy wiekowej - bezstopniowo i bez użycia narzędzi. Zarówno siedzisko, jak i podnóżek posiadają obrotowe pokrętło, które bardzo ułatwia regulację wysokości krzesła - bez żadnych narzędzi. Dzięki temu można szybko i łatwo dostosować Nomi do wielkości dziecka lub do potrzeb małych gości lub wnuków w każdym wieku. Specjalnym środkiem bezpieczeństwa jest stożkowy kształt środkowej kolumny, który poszerza się w dół, co zapobiega nagłemu ześlizgnięciu się siedziska i podnóżka, jeśli pokrętło nie jest prawidłowo dokręcone.
Wysokie krzesełko Nomi powinno być zawsze dostosowane do wielkości dziecka i wysokości stołu. Łokcie dziecka powinny znajdować się na wysokości blatu stołu. Podnóżek jest tak ustawiony, uda i nogi tworzą kąt prosty. Specjalny kształt środkowej kolumny (sprzedawanej oddzielnie) automatycznie zapewnia prawidłową głębokość siedziska i położenie podnóżka. Mocne trzymanie stóp jest warunkiem koniecznym dla każdego ruchu i zdrowego rozwoju motoryki. Nadaje się dla dzieci od ok. 2 lat do nastolatków. Dzięki odpowiednim akcesoriom krzesełko Nomi można zmodyfikować tak, aby było odpowiednie dla dzieci w każdym wieku - od pierwszego dnia porodu.

Zakres dostawy:
  • Nóżki:
  • podnóżek
  • siedzisko
  • regulowane oparcie
Uwaga:
Przedstawiona kolumna środkowa nie wchodzi w zakres dostawy.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - nomi by evomove Elementy do krzesełka do karmienia antracyt
Średnia ocena produktu:
82 Oceny
 
71
 
9
 
1
 
0
 
1
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
  • 100% niezależne
  • Absolutnie przejrzyste
  • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty: