nip First Moments Smoczek z szeroką szyjką, otwór S (wolny przepływ)

nip First Moments Smoczek z szeroką szyjką, otwór S (wolny przepływ)


Cena
17,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A283388

EAN: 4000821336001

nip First Moments Smoczek z szeroką szyjką, otwór S (wolny przepływ)
nip first moments

Smoczek nip® first moments z szeroką szyjką jest odpowiednia do wszystkich butelek nip® first moments z szerokimi szyjkami. Bardzo szeroki strzyk wzorowany jest na piersi matki i zapewnia szczególnie naturalne uczucie ssania. Sprawdzony zawór nip Anti-Colic zapobiega powstawaniu kolki, a system ACTIFLEX zapewnia płynny przepływ wody pitnej i zapobiega kurczeniu się smoczka.

Smoczek jest dostępny w trzech rozmiarach otworów ssących S, M i L. Najmniejszy rozmiar (S) powoduje powolne picie i dlatego nadaje się do mleka matki, żywności wstępnej, herbaty i wody. Średniej wielkości (M) wytwarza średni przepływ wody pitnej i nadaje się do stosowania w odżywianiu mlekiem w proszku. Największy rozmiar (L) powoduje szybki przepływ wody pitnej i dlatego nadaje się szczególnie do żywności o dużej lepkości.

Szczegóły dotyczące produktu:
  • Bardzo szeroka podkładka pod wargę dla większej bliskości
  • Okrągły, naturalny kształt, podobny do piersi matki
  • Okrągła przyssawka wykonana z wyjątkowo miękkiego silikonu
  • Sprawdzony zawór Anti-Colic zapobiega kolce
  • Dzięki innowacyjnemu systemowi ACTIFLEX®, który zapobiega zamykaniu się przyssawki
  • Rozmiar otworu ssącego S
  • Nadaje się do butelek nip® first moments z szeroką szyjką

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Nip

nip …for my happy baby

Dzieci wzbogacają jak i wywracają życie rodziców do góry nogami. Świeżo upieczeni rodzice mają nielada wyzwanie przed sobą. Produkty marki nip pomogą ułatwić codzienne rytuały. Od 1932 roku firma ta wraz z naukowcami, pediatrami i położnymi produkuje wysokiej jakości artykuły dla dzieci i rodziców. Jakość produktów jest regularnie badana i kontrolowana przez odpowiednie instytucje. Lata doświadczeń pomogły stworzyć praktyczne artykuły niezbędne w każdym domu.

Najpopularniejsze produkty:

nip First Moments Smoczek z szeroką szyjką, otwór S (wolny przepływ)
17,00 zł