NICI Poduszka prostokątna jednorożec Carbon Flash, 43 x 25 cm

NICI Poduszka prostokątna jednorożec Carbon Flash, 43 x 25 cm


Cena
75,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A239791

NICI Poduszka prostokątna jednorożec Carbon Flash, 43 x 25 cm
Jednorożec Theodor i jego przyjaciele żyją w magicznym świecie pełnym czarów. Daj mu się zaczarować. Pośród gór cukrowych i kolorowych tęczy żyje wiele ciekawych stworzeń.

Jadnym z nich jest przyjaciel Theodora, jednorożec Carbon Flash. Czarny jednorożec z różową grzywą niesie ze sobą światło. Srebrne kropeczki pokrywające jego ciało odbijają światło. Carbon Flash posiada także magiczną błyskawicę z boku. Chętnie służy innym jednorożcom poradą. Odwiedzając Theodora często wybiera droge na skróty przez chmury. Przeskakując między chmurkami sprowadza deszcz i burzę. Dlaczego? Magiczna błyskawica znajdująca się na jego boku łaskocze chmurki. Za ich sprawą spadają krople deszczu a także błyszczące błyskawice. I dzięki temu wszyscy wiedzą: Carbon Flash wyruszył w drogę.

Szczegóły:
 • wymiary: ok. 43 x 25 cm
 • kolor: czarny
 • materiał: miękki plusz ze 100% poliestru, długie włokno z 80% poliakrylu i 20% poliestru
 • wypełnienie: watowe ze 100% poliestru
 • oczy: tworzywo sztuczne
 • Wyjątkowość produktu: Carbon Flash maskotka i poduszka w jednym. Jednorożec stoi na 4 rogach poduszki spoglądając wielkimi oczami. Jego ciało pokrywają srebrne kropki. Prawy bok zwieńcza błyskawica. Wystarczy otworzyć rzep aby z maskotki przemienić go w poduszeczkę.
 • pielęgnacja: pranie ręczne
 • produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia. Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu krótkich włosków maskotki.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Najpopularniejsze produkty:

  NICI Poduszka prostokątna jednorożec Carbon Flash, 43 x 25 cm
  75,00 zł
  Najpopularniejsze marki