NICI Poduszka jednorożec Cloud Dreamer 40 x 30 cm

NICI Poduszka jednorożec Cloud Dreamer 40 x 30 cm


Cena
102,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A248434

NICI Poduszka jednorożec Cloud Dreamer 40 x 30 cm
Jednorożec Theodor i jego przyjaciele żyją w magicznym świecie pełnym czarów. Daj mu się zaczarować. Magiczne jednorożce NICI i ich wielu magicznych przyjaciół żyje między cukrowymi górami a kolorową tęczą. Wśród nich także przyjaciółka Theodora Cloud Dreamer.

Jej futro jest równie miękkie i puszyste jak chmura. Dlatego też na lewym skrzydle nosi małą białą chmurę jako znak rozpoznawczy. Jednorożec z błyszczącymi złotymi skrzydłami i mocną purpurową grzywą ma bardzo szczególny dar: Cloud Dreamer może przekształcić chmurę w dowolny kształt, jaki może sobie wyobrazić. Często, gdy ludzie mówią, że chmura wygląda jak pewien obiekt, jest to jej dziełem. Theodor często ją odwiedza, aby wspólnie zagrać w jedną z ich ulubionych gier: Nurkowanie w chmurach.

Szczegóły:
  • wymiary: ok. 40 x 30 cm
  • kolor: biały/fioletowy
  • materiał: miękki plusz ze 100% poliestru
  • wypełnienie: watowe ze 100% poliestru
  • oczy: tworzywo sztuczne
  • Wyjątkowość produktu: NICI Jednorożec Cloud Dreamer jako przytulanka i poduszka w jednym. Poduszkę pluszową można złożyć rzepem. Już Cloud Dreamer stoi na czterech kopytach i trzyma złoty, błyszczący róg i złote skrzydła na wysokości.
  • Zalecana pielęgnacja: pranie ręczne
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

NICI Poduszka jednorożec Cloud Dreamer 40 x 30 cm
102,00 zł
Najpopularniejsze marki