NICI Maskotka Bóbr Willi Woodfeller 35 cm z magnesami

NICI Maskotka Bóbr Willi Woodfeller 35 cm z magnesami


Cena
137,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A248151

NICI Maskotka Bóbr Willi Woodfeller 35 cm z magnesami
Przyjdź na spacer po lesie z wiewiórką Squini Oak, bobrem Willi Woodfeller i robakiem Erwin Worm! Wiewiórka Squini Oak mieszka w przytulnej jaskini wysoko w drzewie nad rzeką.
Pewnego ranka budzi się, bo całe jej drzewo trzęsie się i drży. Przerażona trzyma głowę w dziupli. Pomiędzy korzeniami stoi małe, brązowe zwierzę z dwoma długimi zębami i gryzie jej drzewo! Jest to bóbr Willi Woodfeller zbierający drewno dla swojej nowej tamy. Squini szybko przekonał go do porzucenia drzewa, w którym mieszka również jej dzierżawca Erwin Worm, i zaproponował, że dołączy do Williego w poszukiwaniu idealnego drzewa dla jej nowego mieszkania . Przytulne maskotki i wiele kolorowych prezentów od trzech przyjaciół z Forest Friends sprawiają, że chcesz spędzić dzień przygody w lesie, a także utrzymać dobry nastrój w przedszkolu i szkole.

Bóbr Woodfeller jest przytulaną zabawką o szczególnym talencie:
Małe magnesy są ukryte w jego przednich łapach. Może więc trzymać łapy razem, a nawet raz na jakiś czas pomóc właścicielowi w odrabianiu pracy domowej. Nie, nie jako geniusz matematyki, ale jako uchwyt na długopisy.

Szczegóły:
  • wielkość: ok. 35 cm
  • kolor: brązowy
  • materiał: 100% poliester
  • wypełnienie: watowe ze 100% poliestru
  • oczy: tworzywo sztuczne
  • pielęgnacja: produkt należy prać w temp. do 30°C
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

NICI Maskotka Bóbr Willi Woodfeller 35 cm z magnesami
137,00 zł
Najpopularniejsze marki