New Class ic Toys Puzzle z zębami
Cena
91,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A300421

EAN: 8718446005252

New Class ic Toys Puzzle z zębami
Opis przetłumaczony automatycznie na podstawie naszego niemieckiego sklepu babymarkt.de
Piękna układanka z kołami zębatymi - gdy wszystkie koła zębate znajdą się we właściwym miejscu, wszystkie obracają się w tym samym czasie, gdy tylko jedno zostanie obrócone. Zaprojektowane tak, aby wspomagać koordynację i koncentrację wzrokowo-ruchową. Ta łamigłówka jest odpowiednia dla dzieci od 36 miesięcy. Każde dziecko powinno wiedzieć, jak to jest tworzyć muzykę, bawić się klockami i odtwarzać przedmioty.

New Class ic Toys oferuje zabawki, które przyczyniają się do pozytywnego rozwoju dziecka. Bezpieczeństwo i radość z gry są na pierwszym planie. Wszystkie produkty z New Class ic Toys spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla zabawek.

Nasz asortyment zabawek obejmuje produkty wykonane z uczciwych i trwałych materiałów. Z New Class ic Toys tradycyjna sztuka przekazywana jest następnemu pokoleniu w sposób adekwatny do teraźniejszości. W ten sposób pomagamy zapewnić, że zabawa jest edukacyjna i wartościowa.

Szczegóły produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 30 x 30 x 3 cm.
  • Materiał: drewno
  • Wiek: od 3 lat

Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzech lat. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo udławienia się!

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

New Class ic Toys Puzzle z zębami
New Class ic Toys Puzzle z zębami
91,00 zł