Melon Kask dla niemowląt Design Leo - rozmiar XXS, 44-50 cm

Melon Kask dla niemowląt Design Leo - rozmiar XXS, 44-50 cm


 • Melon Kask Design dla niemowląt Kask Rainbow Green - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Red - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • Melon Kask Design dla niemowląt Kask Rainbow Yellow - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • Melon Kask Design dla niemowląt Kask Rainbow Orange - rozmiar XXS, 44-50 cm

Cena
228,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A281600

EAN: 4260243720288

Melon Kask dla niemowląt Design Leo - rozmiar XXS, 44-50 cm
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Kask dla niemowląt ® Toddler baby hełmy są wielokrotnie certyfikowane i z ich piórem w formie konstrukcyjnej, aby odciążyć jeszcze młode mięśnie szyi najmłodszych.

Absolutnie nowa jest chroniona Melon ® X-Fix, przełomowa koncepcja bezpieczeństwa w zakresie prowadzenia paska, która zastępuje ogólnie nieistotne dla bezpieczeństwa rozwiązanie koła regulacyjnego. Znane pokrętło posiada tylko funkcję komfortu i nie oferuje żadnej ochrony. Melon X-Fix natomiast zapewnia bezpieczeństwo i komfort! Dzięki tej ekskluzywnej obecnie technologii ® kask pozostaje we właściwej pozycji nawet w ekstremalnych sytuacjach. Kask jest zabezpieczony przed ześlizgnięciem się podczas upadku, a wynikające z tego siły są optymalnie rozłożone.

Nazwa X-Fix pochodzi od elastycznego skrzydła X-Fix-Wing Melon , które przecina pasy przy przejściu od głowy do szyi (przy przejściu przez szyję czaszki) oraz optymalnie chroni wrażliwy obszar szyi użytkownika. Perfekcyjne dopasowanie paska jest intuicyjnie zagwarantowane nawet dla dzieci i rodziców nieszkolonych dzięki bardzo łatwemu w obsłudze mechanizmowi regulacji bocznego usztywnienia pasa.

Ponieważ małe prędkościomierze rowerowe często poruszają się poza pole widzenia dorosłych użytkowników dróg, zwiększona widoczność jest niezwykle ważna. Dlatego kaski dla niemowląt są wyposażone w czerwone światło tylne zintegrowane ze skrzydłem X-Fix oraz odblaskowość 360° na paskach i naklejkach z logo.

Otwory mocujące z przodu kasku można wykorzystać do różnych akcesoriów, np. do ® Toddler Vista Visors w chłodnej czapce z daszkiem szukają ochrony przed deszczem i słońcem lub ® Toddler Speed Visors dla ochrony przed wiatrem i owadami. Daje to również początek wielu stylowym kombinacjom kolorystycznym.

Konstrukcja ® Toddler została opracowana dla grupy wiekowej 10-30 miesięcy, w oparciu o percentyle KiGGS do pomiarów antropometrycznych Instytutu Roberta Kocha, które każda matka zna ze schematów orientacyjnych zamieszczonych w paszporcie matki.

Nie ma znaczenia, czy pasuje do roweru, ulubionych ubrań, czy też jako kolorowy blob, zarówno małe, jak i duże osoby podejmujące decyzje, znajdą tu dokładnie to, czego szukają.

The ® Toddler Story jest wspaniałym wprowadzeniem dla rodziców i dzieci do wspólnej pracy nad tematem kasków.

W uroczy sposób, dwie betonowe figuratywne Design "Miez und Leo", zaprojektowane specjalnie dla dziewcząt i chłopców, urzekają zarówno młodych, jak i starych, swoimi trzema zwierzęcymi bohaterami. Robin Robin Robin oczarowuje dzieci swoją dziewczyną Miez, słodki kot, i budzi w nich pragnienie przygody ze swoim przyjacielem Leo, drogim lwem. Kolekcję dopełnia Design ikona "Prawdziwy Melon ".

Wielostronicowy, pięknie zaprojektowany storybook, który jest dołączany do każdego kasku dla niemowląt, oferuje mnóstwo miejsca na kreatywne historie, a jednocześnie w uroczy sposób prowadzi do tematu "Mój pierwszy kask". Podejście do przyzwyczajenia do kasku nie mogłoby być bardziej zabawne, a w końcu mały ukochany może wślizgnąć się przez historię w rolę bohaterów.

Oprócz funkcji, które można znaleźć w kolekcji Toddler, ® Toddler posiada również specjalne zamknięcie magnetyczne, które umożliwia łatwą obsługę jedną ręką i jest łatwe do otwarcia nawet w sytuacjach awaryjnych.

Przede wszystkim chroni wrażliwą skórę szyi przed bolesnym uszczypnięciem w zamknięciu.

Szczegóły:
 • obwód głowy: 44-50 cm.
 • nadaje się do uprawiania wszystkich sportów rowerowych i jazdy na rolkach, a także do fotelików rowerowych dla dzieci i przyczepek.
 • Melon X-Fix: bezpieczny, innowacyjny system taśmowy
 • Wyposażony: Zamknięcie magnetyczne Fidlock Baby, wyściółka Coolmax, odblaskowość 3M, światło tylne wraz z baterią
 • Lekka zewnętrzna powłoka z poliwęglanu, w pełni przyspawana do wewnętrznej powłoki EPS.
 • 12 otworów wentylacyjnych, przód z siatką przeciw owadom
 • Wiek: 10 - 30 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - Melon Kask dla niemowląt Design Leo - rozmiar XXS, 44-50 cm
Średnia ocena produktu: 2 Oceny
 
1
 
1
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje

Najpopularniejsze produkty:

Melon Kask dla niemowląt Design Leo - rozmiar XXS, 44-50 cm
228,00 zł