Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Blue - rozmiar XXS, 44-50 cm

Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Blue - rozmiar XXS, 44-50 cm


Wariant:
 • Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Blue - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • Melon Kask Design dla niemowląt Miez - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • Melon Kask dla niemowląt Design Leo - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Red - rozmiar XXS, 44-50 cm
 • +5

Cena
252,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-6 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A281608

EAN: 4260243720332

Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Blue - rozmiar XXS, 44-50 cm
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Kask dla niemowląt ® Toddler baby hełmy są wielokrotnie certyfikowane i z ich piórem w formie konstrukcyjnej, aby odciążyć jeszcze młode mięśnie szyi najmłodszych.

Absolutnie nowa jest chroniona Melon ® X-Fix, przełomowa koncepcja bezpieczeństwa w zakresie prowadzenia paska, która zastępuje ogólnie nieistotne dla bezpieczeństwa rozwiązanie koła regulacyjnego. Znane pokrętło posiada tylko funkcję komfortu i nie oferuje żadnej ochrony. Melon X-Fix natomiast zapewnia bezpieczeństwo i komfort! Dzięki tej ekskluzywnej obecnie technologii ® kask pozostaje we właściwej pozycji nawet w ekstremalnych sytuacjach. Kask jest zabezpieczony przed ześlizgnięciem się podczas upadku, a wynikające z tego siły są optymalnie rozłożone.

Nazwa X-Fix pochodzi od elastycznego skrzydła X-Fix-Wing Melon , które przecina pasy przy przejściu od głowy do szyi (przy przejściu przez szyję czaszki) oraz optymalnie chroni wrażliwy obszar szyi użytkownika. Perfekcyjne dopasowanie paska jest intuicyjnie zagwarantowane nawet dla dzieci i rodziców nieszkolonych dzięki bardzo łatwemu w obsłudze mechanizmowi regulacji bocznego usztywnienia pasa.

Ponieważ małe prędkościomierze rowerowe często poruszają się poza pole widzenia dorosłych użytkowników dróg, zwiększona widoczność jest niezwykle ważna. Dlatego kaski dla niemowląt są wyposażone w czerwone światło tylne zintegrowane ze skrzydłem X-Fix oraz odblaskowość 360° na paskach i naklejkach z logo.

Otwory mocujące z przodu kasku można wykorzystać do różnych akcesoriów, np. do ® Toddler Vista Visors w chłodnej czapce z daszkiem szukają ochrony przed deszczem i słońcem lub ® Toddler Speed Visors dla ochrony przed wiatrem i owadami. Daje to również początek wielu stylowym kombinacjom kolorystycznym.

Konstrukcja ® Toddler została opracowana dla grupy wiekowej 10-30 miesięcy, w oparciu o percentyle KiGGS do pomiarów antropometrycznych Instytutu Roberta Kocha, które każda matka zna ze schematów orientacyjnych przedstawionych w paszporcie matki.

Toddler® oferuje 7 jasnych kolorów tęczy w kolorowej kolekcji Rainbow. Nie ma znaczenia, czy pasuje do roweru, ulubionych ubrań, czy też jako kolorowy blob, zarówno małe, jak i duże osoby podejmujące decyzje, znajdą tu dokładnie to, czego szukają.

The ® Toddler Story jest wspaniałym wprowadzeniem dla rodziców i dzieci do wspólnej pracy nad tematem kasków.

Oprócz funkcji, które można znaleźć w kolekcji Toddler, ® Toddler posiada również specjalne zamknięcie magnetyczne, które umożliwia łatwą obsługę jedną ręką i jest łatwe do otwarcia nawet w sytuacjach awaryjnych.

Przede wszystkim chroni wrażliwą skórę szyi przed bolesnym uszczypnięciem w zamknięciu.

Szczegóły:
 • obwód głowy: 44-50 cm.
 • nadaje się do uprawiania wszystkich sportów rowerowych i jazdy na rolkach, a także do fotelików rowerowych dla dzieci i przyczepek.
 • Melon X-Fix: bezpieczny, innowacyjny system taśmowy
 • Wyposażony: Zamknięcie magnetyczne Fidlock Baby, wyściółka Coolmax, odblaskowość 3M, światło tylne wraz z baterią
 • Lekka zewnętrzna powłoka z poliwęglanu, w pełni przyspawana do wewnętrznej powłoki EPS.
 • 12 otworów wentylacyjnych, przód z siatką przeciw owadom
 • Wiek: 10 - 30 miesięcy

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Blue - rozmiar XXS, 44-50 cm
Średnia ocena produktu:
8 Oceny
 
6
 
1
 
0
 
0
 
1
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

Melon Kask Design dla niemowląt Rainbow Blue - rozmiar XXS, 44-50 cm
252,00 zł