To też może Ci się spodobać

MATADOR ® Matador Space Explore  r 5+
obecnie wyprzedano
Wariant:

Cena
78,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A298708

EAN: 9007102115183

MATADOR ® Matador Space Explore r 5+
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Chcesz dać swojemu dziecku szczególną radość z prezentu, ale nie masz kreatywnego pomysłu na prezent? Jest to szczególnie prawdziwe dla tych, którzy szukają prezentu na przyjęcie urodzinowe przyjaciela swojego dziecka. MATADOR oznacza wysokiej jakości zabawki. Od 2017 roku posiadamy w swoim asortymencie tematyczne zestawy konstrukcyjne, Matador WORLD seria. Matador Tematyczne zestawy konstrukcyjne są świetnymi produktami, które można zabrać ze sobą! Czy to na Mikołaja, Królika Wielkanocnego, czy też na następne urodziny - za mniej niż 20 euro każdy znajdzie coś dla siebie! Z toru wyścigowego z "Samochodami" dalej w przestrzeń na misję z " Space ", czy też w średniowiecze z "Katapultami"? Nie ma problemu! Sześć różnych światów tematycznych oferuje mnóstwo budowania i zabawy dla osób w wieku 3+ i 5+!

Tematyka: Samochody Explore r +5, Samoloty Explore r +5, Space Explore r +5, Katapulty Explore r +5, Country Explore r +5, Country Maker +3

szczegóły dotyczące produktu:
  • Wymiary (długość x szerokość x głębokość): 24,8 x 17,5 x 9,5 cm
  • 42 części, w tym narzędzia i instrukcje budowlane z 5 modelowymi pomysłami na ten temat SPACE
  • Materiał: Drewno austriackiego czerwonego buku
  • Wiek: od 5 lat
Uważajcie!
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat! Niebezpieczeństwo uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty: