lionelo Fotelik dziecięcy Bastiaan RWF Stone
Wariant:
 • lionelo Fotelik dziecięcy Bastiaan RWF Stone
 • lionelo Fotelik dziecięcy Bastiaan RWF Carbon

Cena
574,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A308643

EAN: 5902581658364

lionelo Fotelik dziecięcy Bastiaan RWF Stone
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Od urodzenia do 36 kg

Możliwa kontrkierunkowość do 18 kg. W przeciwieństwie do większości innych fotelików, Bastiaan RWF umożliwia przewożenie dzieci o wadze do 18 kg w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy. Fotelik skierowany przodem do kierunku jazdy jest odpowiedni dla dzieci o wadze od 18 do 36 kg.

Jakość i bezpieczeństwo
Bastiaan RWF został przetestowany przez renomowane niezależne laboratorium Tass Inter national . Testy zderzeniowe obejmowały zarówno montaż przodem jak i tyłem do kierunku jazdy przy użyciu Isofix i Top Tether lub pasów samochodowych.

Podstawa obraca się o 360 stopni
Zastosowanie unikalnej technologii tiger pozwala na swobodne obracanie się fotelika wokół własnej osi bez konieczności odłączania go od pasów bezpieczeństwa.

Isofix i Top Tether
Stabilny i szybki sposób na zamontowanie fotelika w samochodzie. System Isofix znacznie zmniejsza siły działające na dziecko w przypadku gwałtownego hamowania lub kolizji.

System Side Protection
Wzmocniona konstrukcja, wysokoenergetyczne materiały i obszerne panele boczne zapewniają najwyższy poziom ochrony. Zagłówek i oparcie są regulowane.

Od urodzenia
Dzięki możliwości zamontowania fotelika przeciwnie do kierunku jazdy, możliwe jest przewożenie dziecka już od pierwszych dni życia. Dla bezpieczeństwa i komfortu najmniejszych dzieci, fotelik wyposażony jest w dodatkową wkładkę dla noworodka.

5-punktowe szelki z pasem biodrowym
Stabilne pasy utrzymują dziecko w foteliku. Dodatkowa wyściółka na pasach bezpieczeństwa zapobiega otarciom wrażliwej skóry dziecka, a antypoślizgowe nakładki zapewniają prawidłowe ułożenie pasów bezpieczeństwa.

Rozszerzona ochrona boczna
Wzmocniona konstrukcja i obszerne panele boczne, zapewniają najwyższą ochronę w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach drogowych.

Regulacja zagłówka
Zagłówek jest regulowany w 5 poziomach, dzięki czemu fotelik rośnie razem z dzieckiem. Regulacja zagłówka jest zintegrowana z pasami bezpieczeństwa, co znacznie zwiększa komfort jazdy.

Oparcie regulowane w 4 kierunkach
Jednoręczna regulacja oparcia od pozycji siedzącej do półleżącej gwarantuje komfort i prawidłową pozycję dziecka.

Daszek
W zestawie znajduje się zdejmowany daszek, który chroni dziecko przed intensywnym słońcem, zapobiega przegrzaniu i zwiększa komfort podróży.

Wkładka lędźwiowa
Fotelik wyposażony jest również w specjalną wkładkę lędźwiową, która dzięki swojemu kształtowi chroni kręgosłup dziecka i utrzymuje prawidłową pozycję pleców.

Przyjemna wyściółka
Miękka, elastyczna i trwała tapicerka, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Większość zabrudzeń można usunąć po prostu odkurzając. Materiał można prać w temperaturze do 30°C.

Dane techniczne:
 • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 46 x 51 x 57 do 80 cm.
 • Wymiary wewnętrzne siedziska (długość x szerokość x wysokość): 30 x 32 x 52 do 68 cm
 • Wymiary oparcia (długość x szerokość): 52 do 68 x 32 cm
 • Waga: 11,4 kg
 • Okres użytkowania: od urodzenia do 36 kg
 • Opcja instalacji: Isofix i Top Tether i/lub pasy bezpieczeństwa
 • Montaż: do przodu lub do tyłu
 • Materiał: 100 % poliester
 • Pokrycie pielęgnacyjne: pranie ręczne w temperaturze 30°C

Wysyłka

Dostawy realizujemy kurierem DPD. Informacja o czasie realizacji zamówienia jest podana przy każdym produkcie.

W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zostawi awizo, w którym poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyłki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Serwis

Gwarancja bezpieczeństwa - W razie wypadku gwarantujemy pomoc!

Nawet podczas kolizji przy niewielkiej prędkości może dojść do uszkodzenia fotelika. W przypadku zakupionego w naszym sklepie fotelika gwarantujemy Państwu bezpłatną wymianę produktu.

Sprawdź warunki

Najpopularniejsze produkty:

lionelo Fotelik dziecięcy Bastiaan RWF Stone
574,00 zł