LEGO Miasto - straż pożarna w mieście 60216

LEGO Miasto - straż pożarna w mieście 60216


Cena
444,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii LEGO® City™

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A258934

LEGO Miasto - straż pożarna w mieście 60216
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Chroń mieszkańców ® City za pomocą fanta podpalanej straży pożarnej w mieście (60216). Obejmuje ona drabinę strażacką z funkcjonującym kamieniem lekkim i dźwiękowym (nowy od stycznia 2019 r.), drabinę obrotową i wąż straży pożarnej z pompą z funkcją "water jet" (nowy od stycznia 2019 r.). Ten ekscytujący zestaw zawiera również trzykondygnacyjny budynek z dachem, plac budowy z ogrodzeniem budowlanym, uchylny słup oświetleniowy i toaletę budowlaną ze zdejmowanym blatem i przodem, a także wolnostojący żuraw z obrotowym ramieniem i wciągarką roboczą. W zestawie znajduje się również helikopter strażacki z kokpitem, który można otworzyć i zdalnie sterowany R.O.S.-T3, oba z Shooter trzypunktową konstrukcją (nowy od stycznia 2019 r.), motocykl z miejscem na światła ostrzegawcze i 7 minifigur.

 • Zawiera 7 LEGO minifigur miejskich: 2 pracowników budowlanych, jednego pilota i 4 strażaków. W skład tego kreatywnego zestawu wchodzi również trzykondygnacyjny budynek z dachem, osobny plac budowy z ogrodzeniem terenu, uchwyt na narzędzia, uchylny słupek oświetleniowy i toaleta terenu z wyjmowanym blatem i przodem, a także wolnostojący żuraw z obrotowym ramieniem i roboczą wciągarką i hakiem.
 • W skład tego zestawu zabawek wchodzi również duża drabinka strażacka z funkcjonującym kamieniem lekkim i dźwiękowym (nowy od stycznia 2019 r.), stabilizatory z możliwością przedłużenia, schowki do otwierania z boku i z przodu, drabina obrotowa z możliwością przedłużenia oraz wąż przeciwpożarowy z systemem pomp z funkcją "water jet" (nowy od stycznia 2019 r.).
 • W skład fanta zestawu wchodzi śmigłowiec ratunkowy z kokpitem otwieranym, wirniki obrotowe i jedno Shooter na trzy gałki (nowe od stycznia 2019 r.), zdalnie sterowany R.O.S.-T3 z wysuwanymi chwytakami i jedno (nowe Shooter od stycznia 2019 r.) oraz wóz strażacki.
 • Akcesoria obejmują 2 światła ostrzegawcze, jedno radio, 2 środki ochrony dróg oddechowych, 12 wody elemente , jeden młotek Press pneumatyczny, jedną kanapkę, 2 butelki z wodą, jeden element zdalnego sterowania żurawiem, 2 osie pożarowe (nowe od stycznia 2019 r.), jeden element zdalnego sterowania dla pojazdu zdalnie sterowanego R.O.S.-T3 oraz 9 odwracalnych, nadających się do wzniecenia pożarów elemente .
 • Obróć żurawia wokół i podnieś toaletę na placu budowy za pomocą wciągarki.
 • Nacisnąć na światło i kamień dźwiękowy drabiny straży pożarnej, podczas gdy wyruszacie andor z strażakami do straży pożarnej.
 • Przedłuż drabinę i ściśnij razem mieszek pompy wodnej, aby woda mogła elemente latać - płomienie opadają i ogień zostaje ugaszony.
 • Załadować 3 Shooter pryszcze i uruchomić popychacze, aby zaatakować pożar śmigłowcem i zdalnie sterowanym pojazdem R.O.S.-T3.
 • Ten fanta zestaw zawiera ponad 900 części.
 • Budynek z placem budowy, w tym słupem świetlnym i toaletą na placu budowy, ma 27 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości.
 • Drabina straży pożarnej ma 8 cm wysokości, 39 cm długości i 6 cm szerokości.
 • Żuraw ma 24 cm wysokości, 21 cm długości i 11 cm szerokości.
 • Śmigłowiec ma 8 m wysokości, 19 cm długości i 4 cm szerokości.

Szczegóły:
 • Części: 943
 • Wiek: od 6 lat.

szacunek
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia na skutek połykania drobnych części.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje i uczy. Układanie klocków rozwija logiczne myślenie i kreatywność. Klocki LEGO zapewniają świetną zabawę od wielu lat zarówno najmłodszym jak i starszym dzieciom. *LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the DUPLO logo, BIONICLE, the BIONICLE logo, LEGENDS OF CHIMA, the LEGENDS OF CHIMA logo, DIMENSIONS, the DIMENSIONS logo, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, MINDSTORMS, the MINDSTORMS EV3 logo, MIXELS, the MIXELS logo, NINJAGO, the NINJAGO logo, NEXO KNIGHTS, and the NEXO KNIGHTS logo are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. Used with permission. ©2017 The LEGO Group. All rights reserved.

Najpopularniejsze produkty:

LEGO Miasto - straż pożarna w mieście 60216
444,00 zł
Najpopularniejsze marki