LEGO® Friends - Pudełko przyjaźni 41346

LEGO® Friends - Pudełko przyjaźni 41346


Cena
158,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii LEGO® Friends

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A238304

LEGO® Friends - Pudełko przyjaźni 41346
Poznaj samo serce atrakcji z Heartlake, budując akcesoria LEGO® Friends naturalnej wielkości i bawiąc się nimi razem z przyjaciółmi. Każdy z modeli z fantastycznego zestawu LEGO® Friends 41346 Pudełko przyjaźni przedstawia jedną z dziewcząt z Miasta Heartlake.

  • Możesz śpiewać do mikrofonu jak Andrea, zbudować robotycznego przyjaciela jak Olivia, wyruszyć w nieznane z dwiema krótkofalówkami jak Mia, zdobyć puchar w zawodach sportowych jak Stephanie lub pstrykać zdjęcia podczas sesji jak Emma.
  • Klocków wystarczy, by zbudować wszystkie pięć modeli naraz!
  • Mikrofon: wysokość 14 cm, szerokość 5 cm, głębokość 5 cm
  • Nadajnik: 15 cm wysokości, 4 cm długości
  • Aparat fotograficzny: 8 cm wysokości, 10 cm szerokości i 7 cm głębokości
  • Pokal: ok. 12 cm wysokości, 7 cm szerokości i 4 cm głębokości
  • Robot: ok. 16 cm wysokości, 8 cm szerokości i 8 cm głębokości

Szczegóły:
  • części: 563
  • wiek: dla dzieci od 6-12 roku życia.

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje i uczy. Układanie klocków rozwija logiczne myślenie i kreatywność. Klocki LEGO zapewniają świetną zabawę od wielu lat zarówno najmłodszym jak i starszym dzieciom. *LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the DUPLO logo, BIONICLE, the BIONICLE logo, LEGENDS OF CHIMA, the LEGENDS OF CHIMA logo, DIMENSIONS, the DIMENSIONS logo, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, MINDSTORMS, the MINDSTORMS EV3 logo, MIXELS, the MIXELS logo, NINJAGO, the NINJAGO logo, NEXO KNIGHTS, and the NEXO KNIGHTS logo are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. Used with permission. ©2017 The LEGO Group. All rights reserved.

Najpopularniejsze produkty:

LEGO® Friends - Pudełko przyjaźni 41346
158,00 zł
Najpopularniejsze marki