LEGO® Friends - Atelier Emmy 41365

LEGO® Friends - Atelier Emmy 41365


139,00 zł
Cena
109,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
Oszczędzasz
30,00 zł-22%
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Produkty z serii LEGO® Friends

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A258826

LEGO® Friends - Atelier Emmy 41365
Wybierz się na zakupy w zestawie LEGO 41365 Atelier Emmy. Na parterze znajduje się sklep z dziełami sztuki i artykułami dla artystów. Na piętrze jest atelier, w którym Emma z serii LEGO Friends tworzy swoje najnowsze arcydzieła. Puść wodze fantazji i "pomaluj" magiczne płótno - wystarczy zwilżyć je wodą, by ukazał się na nim obrazek. Dodatkowo pokrętło na kole garncarskim pozwala obrócić rzeźbę. Zabawę można kontynuować na dachu - zrelaksuj się w kawiarence przy filiżance kawy i kawałku ciasta lub pobaw się z kotem Chico W zestawie dwie figurki: Emma i Andrea oraz figurka kota Chico.

  • a parterze budynku znajduje się sklep artystyczny z dziełami sztuki i artykułami dla artystów, na piętrze - atelier z miniaturową sztalugą, słoiczkami farby i obrotowym kołem do rzeźbienia, a na dachu - taras z kawiarenką wyposażony w stolik i parasol.
  • Są tu także akcesoria: płótno reagujące na wodę, paleta z farbami, pędzel, nożyczki, butelka farby, płytki z obrazami, kasa, banknot, szyld na zewnątrz sklepu, ciastko i kubek.
  • Przygotuj rewelacyjną rzeźbę na kole garncarskim z funkcją obracania
  • „Pomaluj” magiczne płótno wodą, by zobaczyć obrazek.
  • Zobacz nowe obrazy w galerii lub wejdź na piętro i namaluj własne w atelier.
  • Zestawy przyjaciół LEGO® zachęcają do kreatywnej zabawy i zapewniają mnóstwo zabawy podczas budowania
  • Model ma ok. 16 cm wysokości, 9 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Szczegóły:
  • części 235
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 6 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Lego

LEGO® - dla małych budowniczych

Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje i uczy. Układanie klocków rozwija logiczne myślenie i kreatywność. Klocki LEGO zapewniają świetną zabawę od wielu lat zarówno najmłodszym jak i starszym dzieciom. *LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the DUPLO logo, BIONICLE, the BIONICLE logo, LEGENDS OF CHIMA, the LEGENDS OF CHIMA logo, DIMENSIONS, the DIMENSIONS logo, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, MINDSTORMS, the MINDSTORMS EV3 logo, MIXELS, the MIXELS logo, NINJAGO, the NINJAGO logo, NEXO KNIGHTS, and the NEXO KNIGHTS logo are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. Used with permission. ©2017 The LEGO Group. All rights reserved.

Najpopularniejsze produkty:

LEGO® Friends - Atelier Emmy 41365
139,00 zł
109,00 zł
Najpopularniejsze marki