LEGO® Batman Movie™ - Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920
LEGO® Batman Movie™ - Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920
167,00 zł
cena z VAT

LEGO® Batman Movie™ - Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920


Cena
167,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A230029

LEGO® Batman Movie™ - Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920
Razem z Batmanem odeprzyj atak Eggheada i Króla Przypraw. Mech Eggheada dysponuje kokpitem na minifugurkę w kształcie jajka, ruchome ręce i nogi, miotacz jajek sadzonych, trzepaczkę obrotową i pojemnik na jajka z kurą Król Przypraw wyposażony jest w miotacz keczupy i musztardy. Ten zestaw LEGO® Batman Movie™ zawiera 3 minifigurki.

 • Zawiera 3 minifigurki: Batman™, Egghead™ i Króla Przypraw™
 • mech z kokpitem na minifugurkę w kształcie jajka, ruchomymi rękami i nogami, miotaczem jajek sadzonych a także 3 elementamy przedstawiające jajka sadzone, trzepaczka obrotowa i pojemnikiem na jajka z 1 kurą i 3 jajkami
 • miotacz liny Batmana wraz z hakiem, miotacz keczupu i musztardy
 • produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat
 • mech ma 16 cm wysokości, 15 cm długości i 20 cm szerokości

 • Szczegóły:
 • części: 293
 • produkt przeznaczony dla dzieci od 7-14 roku życia

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Producent

  Lego

  LEGO® - dla małych budowniczych

  Słynna duńska marka LEGO została utworzona przez Ole Kirk Kristiansen w roku 1932. Zabawa klockami LEGO inspiruje i uczy. Układanie klocków rozwija logiczne myślenie i kreatywność. Klocki LEGO zapewniają świetną zabawę od wielu lat zarówno najmłodszym jak i starszym dzieciom. *LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, the DUPLO logo, BIONICLE, the BIONICLE logo, LEGENDS OF CHIMA, the LEGENDS OF CHIMA logo, DIMENSIONS, the DIMENSIONS logo, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, MINDSTORMS, the MINDSTORMS EV3 logo, MIXELS, the MIXELS logo, NINJAGO, the NINJAGO logo, NEXO KNIGHTS, and the NEXO KNIGHTS logo are trademarks and/or copyrights of the LEGO Group. Used with permission. ©2017 The LEGO Group. All rights reserved.

  Najpopularniejsze produkty:

  LEGO® Batman Movie™ - Mech Eggheada i bitwa na jedzenie 70920
  167,00 zł
  Najpopularniejsze marki