LÄSSIG Boys Kąpielówki kąpielowe Mięta pingwinów

LÄSSIG Boys Kąpielówki kąpielowe Mięta pingwinów


Tabela rozmiarów

Cena
103,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A257269

LÄSSIG Boys Kąpielówki kąpielowe Mięta pingwinów
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Lässig rozwija innowacyjne, wesołe, żywe i urzekające produkty dla całej rodziny. Kolekcje od Lässig nas są tak kolorowe i zróżnicowane jak samo życie. Inspirujemy się ulicami i wybiegami na całym świecie i jako zespół opracowujemy torebki na pieluchy, tekstylia i inne piękne i funkcjonalne rzeczy. Liczne nagrody produktowe w ostatnich latach potwierdzają nasze dążenie do wzornictwa, jakości i zrównoważonego rozwoju. Lässig Wspiera odpowiedzialne zadanie rodziców za pomocą praktycznych produktów, które nie tylko zaspokajają ich szczególne potrzeby w życiu codziennym, ale także potrzeby związane ze zrównoważonym stylem życia. Dlatego nasze torebki na pieluchy i produkty dla dzieci produkujemy wyłącznie z nieszkodliwych, sprawdzonych pod względem zanieczyszczeń materiałów.

Fajne szorty dla małych żeglarzy. Spodenki są nie tylko ładne w wyglądzie, ale zintegrowana pielucha pływająca posiada również nowy system wkładek i podszewek pochłaniających wilgoć. Zawierają one wilgoć w wewnętrznej wyściółce i transportują ją bezpośrednio na dużą powierzchnię na zewnątrz, tak aby skóra dziecka pozostawała jak najbardziej sucha. Wysokiej jakości materiały zapewniają przyjemny komfort noszenia.

Szczegóły dotyczące produktu:
  • 100% poliester
  • Wolne od zanieczyszczeń
  • Możliwość prania w temperaturze 40 °C

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

LÄSSIG Boys Kąpielówki kąpielowe Mięta pingwinów
103,00 zł