knorr® toys Wózek dla lalek Liba - Lief!

knorr® toys Wózek dla lalek Liba - Lief!


Cena
123,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

Nr art.: A209042

knorr® toys Wózek dla lalek Liba - Lief!
Niesamowity wózek dla lalek, który dostarczy wiele zabawy.

Posiada regulowaną rączkę (32-61 cm), dzięki czemu może zostać dopasowany do wzrostu dziecka. Wózek posiada regulowane oparcie i podnóżek.

Szczegóły:
 • Wymiary: 54 x 35 x 44 cm
 • wymiary leżenia: 51 x 5 cm
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

 • Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zabawa powinna odbywać się pod opieką osoby dorosłej. Dziecko nie powinno bawić się w pobliżu schodów. Produkt nie jest przeznaczony dla noworodków, czy dzieci. Należy przewozić wylącznie lalki. Wózek powinien być składany i rozkładany przez osobę dorosłą. Drobne elementy należy przechowyać zdala od dzieci. Przed użyciem należy wyrzucić zbędne opakowanie. Gwaranacja produktu traci wazność przy niewłaściwym użytkowaniu. Gondolka i torba na akcesoria do przewijania nie są częścią wysyłki.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  knorr® toys Wózek dla lalek Liba - Lief!
  123,00 zł
  Najpopularniejsze marki