knorr® toys Namiot Logan
Cena
118,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A268705

EAN: 4049491555138

knorr® toys Namiot Logan
Namiot w stylu Halloween jest uniwersalny i sprawia, że najmłodsi mają dużo zabawy. Namiot wykonany jest z wodoodpornego materiału i posiada wejście, które może być otwarte za pomocą wstążek.

Szczegóły:
  • 76 x 76 x 98 cm
  • wymiary zewnętrzne: 114 x 114 x 133 cm
  • Materiał, z którego wykonany jest namiot: poliester
  • Maszty namiotu: włókno szklane
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Niebezpieczeństwo uduszenia - produkt z wieloma sznurami lub wstążeczkami. Używać wyłącznie w obecności osoby dorosłej. Namiot należy trzymać z dala od źródeł ciepła. Namiot musi być zamontowany przez osobę dorosłą. Nie zginaj ramy! Namiot można łatwo złożyć, postępując zgodnie z instrukcjami. Czyścić tylko ściereczką lub gąbką. Gwaranacja produktu traci ważność przy niewłaściwym użytkowaniu.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

knorr® toys Namiot Logan
118,00 zł