knorr® toys Namiot Girls - Lief!
knorr® toys Namiot Girls - Lief!
133,00 zł
cena z VAT
Cena
133,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A213874

knorr® toys Namiot Girls - Lief!
Wspaniały namiot dla Twojej pociechy. W bardzo szybki sposób rozłoższysz go i złożysz. Materiał jest odporny na wodę, można czyścić go wilgotną ściereczką.

Możliwość rozłożenia namiotu w domu oraz na dworze. Możliwość zwinięcia zasłonki wejściowej. Posiada 2 okienka. Łatwy w montażu. Podłoga i dach namiotu posiadają 2 wbudowane pierścienie, które wraz z 4 prętami wykonanymi z włókna szklanego gwarantują stabilność.

Szczegóły:
 • Wymiary: 115 x 45 x 36 cm
 • Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

 • Uwaga
  Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawa powinna odbywać się pod opieką osoby dorosłej. Dziecko nie powinno bawić się w pobliżu schodów. Produkt nie jest przeznaczony dla noworodków, czy dzieci. Należy przewozić wylącznie lalki. Wózek powinien być składany i rozkładany przez osobę dorosłą. Drobne elementy należy przechowyać zdala od dzieci. Przed użyciem należy wyrzucić zbędne opakowanie. Gwaranacja produktu traci wazność przy niewłaściwym użytkowaniu.

  Wysyłka

  Dostawa przesyłek:

  W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

  Najpopularniejsze produkty:

  knorr® toys Namiot Girls - Lief!
  133,00 zł
  Najpopularniejsze marki