knorr-baby Słonik Emil na biegunach
Cena 249 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A241743

knorr-baby Słonik Emil na biegunach
Słonik Emil na biegunach jest bardzo starannie wykonany i zachwyca pięknymi detalami, kształtami i materiałami, które czynią z niego arcydzieło. Zwierzęta na biegunach z knorr-baby są nie tylko słodkie i przytulne, ale również zapewniają dużo świetnje zabawy. To bujane zwierzę stymuluje również zdolności ruchowe dziecka, zmysł dotyku i aktywność fizyczną. Przytulane oparcie podtrzymuje kręgosłup dziecka. Ponadto dziecko może się hustać pod nadzorem rodziców od kiedy potrafi siadać dzięki pomocy oparcia. Naciskając przycisk piosenki można usłyszeć piękną melodię dla dzieci.

Szczegóły:
  • materiał: plusz
  • wypełnienie: 100 % poliester
  • Płozy drewno
  • zasilanie bateryjne: 2x AA (nie znajdują się w zestawie)
  • wymiary: 61 x 32 x 52 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 30 kg
  • Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.
Uwaga!
Produkt należy stosować wyłącznie w obecności osoby dorosłej. Stosować tylko na równej powierzchni. Należy regularnie sprawdzać zabawkę i w razie potrzeby dokręcać śruby. Produkt może nie działać prawidłowo bez konserwacji. Luźne części mogą stanowić zagrożenie udławieniem dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

knorr-baby Słonik Emil na biegunach
249 zł
Najpopularniejsze marki