knorr-baby Renifer Ole na biegunach
Cena
310,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A241868

knorr-baby Renifer Ole na biegunach
Piękny design, przyciągające wzrok kształty i kolory, w tym lalka na rękę sprawiają, że ta zabawka swingowa jest absolutną atrakcją i zapewnia przyjemność podwójnej zabawy. Nasza zabawka bujana rozwija umiejętności ruchowe, zmysł dotyku i aktywność malucha. Renifer na biegunach i lalka na rękę wywołują uśmiech na twarzy dziecka. Dziecko może opowiadać piękne historie i odgrywanie role siedząc zrelaksowane w zabawce. Dla dzieci lalki są żywe. Śmieją się do swoich zabawek, kochają swoje lalki i zanurzają się w świecie fantazji.

Szczegóły:
  • materiał: plusz
  • wypełnienie: 100 % poliester
  • Płozy drewno
  • wysokość siedzenia: ok. 30 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 30 kg
  • Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.
Uwaga!
Produkt należy stosować wyłącznie w obecności osoby dorosłej. Stosować tylko na równej powierzchni. Należy regularnie sprawdzać zabawkę i w razie potrzeby dokręcać śruby. Produkt może nie działać prawidłowo bez konserwacji. Luźne części mogą stanowić zagrożenie udławieniem dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

knorr-baby Renifer Ole na biegunach
310,00 zł
Najpopularniejsze marki