knorr-baby Konik na biegunach z melodią
Cena
408,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A241732

knorr-baby Konik na biegunach z melodią
Zwierzęta na biegunach z knorr-baby są nie tylko słodkie i przytulne, ale również zapewniają dużo świetnje zabawy. Wspierają one umiejętności motoryczne, zmysł dotyku i aktywność malucha. Wyściełane oparcie pozwala dzieciom kołysać się razem z rodzicami nawet wtedy, gdy siedzą. Piękną melodię dla dzieci można usłyszeć, delikatnie naciskając przycisk piosenki. Szczegóły:
  • materiał: plusz
  • wypełnienie: 100 % poliester
  • Płozy i uchwyty: drewno
  • wymiary: 61 x 32 x 52 cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 30 kg
  • Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.
Uwaga!
Produkt należy stosować wyłącznie w obecności osoby dorosłej. Stosować tylko na równej powierzchni. Należy regularnie sprawdzać zabawkę i w razie potrzeby dokręcać śruby. Produkt może nie działać prawidłowo bez konserwacji. Luźne części mogą stanowić zagrożenie udławieniem dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

knorr-baby Konik na biegunach z melodią
408,00 zł
Najpopularniejsze marki