BOCIAN ROZDAJE RABATY
BOCIAN ROZDAJE RABATY
Tylko dziś!
aż do 280 zł
00
godz.
00
min.
00
sek.
Wybierz kuponi
Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różoweKluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różowe

Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różowe


Wariant:
 • Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różowe
 • Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , niebieskie
 • Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , szare

Cena
248,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A281537

EAN: 4270000009303

Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różowe
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Kluba Medical - Dla najbardziej godnych ochrony w życiu.

Dla pięknego, naturalnego kształtu głowy. - Elastyczność, bezpieczeństwo, delikatność.
Medibino® nie tylko oferuje skuteczne i bezpieczne rozwiązanie pozwalające zachować piękną, równą i zdrową głowę, ale może być również stosowane w celu przeciwdziałania nasilaniu się już istniejących drobnych zniekształceń. Lekarze i położne zalecają pozycję leżą na stojąco nie bez powodu. Głowa dziecka jest szczególnie miękka natychmiast po urodzeniu, przez co jest bardziej podatna na deformację głowy. Ochrona głowy dziecka Medibino® zapobiega deformacjom głowy związanym z pozycją poprzez równomierną ulgę w ucisku i jest zalecana po urodzeniu do końca 10 miesiąca - czas stosowania zależy od rozwoju ruchliwego niemowlęcia.
Dzięki indywidualnie regulowanemu kształtowi pierścienia, wrażliwy tył główki dziecka nie opiera się na podporze, niezależnie od wielkości główki i wagi główki - w ten sposób w najlepszy możliwy sposób zapobiega się niebezpieczeństwu płaskiej główki. Poduszka pozycjonująca może być z łatwością używana w każdej chwili podczas snu, w wózku, w koszyku lub foteliku dla dziecka.

Brak niebezpieczeństwa "wdychania" lub wymykania się: kształt pierścienia Medibino® i jego niewielka powierzchnia znacznie zmniejszają ryzyko wdychania. Kształt utrudnia również wymykanie się głowy z pierścienia. Optymalne dopasowanie Medibino® zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność. Ruchy głowy w pierścieniu są możliwe i pożądane i nie osłabiają funkcji ochronnej Medibino®.

Medibino® jest bardzo łatwy w użyciu i działa w podobny sposób jak poduszka - jednak nasze opatentowane urządzenie medyczne nie tylko różni się od poduszki dziecięcej pod względem wyglądu. Ważne jest, abyś dostosował właściwy rozmiar nakrycia głowy dziecka Medibino, ponieważ każda głowa jest inna. Medibino® umożliwia prostą, bezstopniową regulację zamiast wstępnie zdefiniowanych i sztywnych rozmiarów (S, M, L), jak to ma miejsce na przykład w przypadku standardowych poduszek dla dzieci. Ponieważ nie tylko wielkość głowy (obwód) jest ważna dla regulacji, ale także kształt głowy, nie ma wzoru, za pomocą którego można obliczyć prawidłową regulację pierścienia. Aby znalezienie właściwego ustawienia było łatwe i nieskomplikowane, konieczna jest raczej pewna ilość prób i błędów. Ogólnie zaleca się stosowanie Medibino® zawsze, gdy dziecko leży na plecach w łóżeczku, wózku, kocu lub w podobny sposób.

Być może znasz już ochronę głowy dziecka w szpitalu - w niektórych klinikach Medibino® jest stosowany u niemowląt station i wspiera naturalny, bezobciążeniowy wzrost głowy od pierwszego dnia.

W miarę jak dziecko zaczyna się obracać i staje się regularnie mobilne, ryzyko wystąpienia asymetrii czaszki maleje, ponieważ główka nie jest już poddawana ciągłemu jednostronnemu naciskowi z zalecanej pozycji leżącej, dzięki czemu można indywidualnie ograniczyć stosowanie nakryć głowy dziecka Medibino® .
Nie ma ograniczeń co do tego, jak często i jak długo dziecko powinno leżeć na nakryciu głowy dziecka Medibino® .

Pokrywa jest zdejmowana i zmywalna. Zintegrowany zamek błyskawiczny można opuścić ze względów bezpieczeństwa. Zakres dostawy obejmuje worek bawełniany, który służy do ochrony Medibino® do przechowywania.

Materiał i pielęgnacja:
 • Kolor: różowy
 • Wymiary: 14 x 15 x 3 cm.
 • Materiał:
  Na zewnątrz: 60 % poliester, 40 % lyocell
  Towary zamknięte: 100 % poliamid.
  Rdzeń: pianka PUR
 • Pokrywa Medibino® składa się z łatwej w pielęgnacji mieszanki poliestrowej Tencel.
 • Rdzeń wewnętrzny z pianki PUR
 • Możliwość prania pokrywy w temperaturze do 40 °C
 • Rdzeń wewnętrzny: PUR można wytrzeć do dezynfekcji i dezynfekować przy użyciu do 60 % roztworów etanolu lub propanolu.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Opinie

Oceny klientów - Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różowe
Średnia ocena produktu:
10 Oceny
 
5
 
4
 
0
 
1
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCzym jest eKomi?
 • 100% niezależne
 • Absolutnie przejrzyste
 • Od Klienta do Klienta
Recenzje
Pokaż wszystkie opinie klientów

Najpopularniejsze produkty:

Kluba Medical Nakrycie głowy dziecka Medibino® , różowe
248,00 zł