Kidkraft® Domek dla lalek Shimmer Herrenhaus

Kidkraft® Domek dla lalek Shimmer Herrenhaus


Cena 849 zł Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: ok. 13 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A255966

Kidkraft® Domek dla lalek Shimmer Herrenhaus
Domek KidKraft Shimmer Herrenhaus oferuje dzieciom wiele miejsca na tworzenie własnych historii. Jasny czteropiętrowy domek dla lalek ma wysokość ponad 1,50 m i urzeka wieloma szczegółami, takimi jak funkcjonujące światła i toaleta z spłuczką. Dzieci mogą stworzyć własny dom, montując na ścianie lustro z ramką lub wieszając na ścianie własne dzieła sztuki. Każdy z dziewięciu pokoi oferuje unikalne tło dla szerokiej gamy scenariuszy. Stylowa różowa winda przemieszcza się na trzy piętra na poddasze, gdzie czeka na lalki balkon ze spa. Nowoczesna klatka schodowa prowadzi na ogromny loft, z którego lalki mogą podziwiać zapierający dech w piersiach widok. Wśród 30 akcesoriów znajdują się ręcznie malowane meble drewniane oraz akcesoria wellness. Mata do jogi, bieżnia i telewizor z płaskim ekranem w sali treningowej zapewniają fitness i rozrywkę. A na stole jest nawet miseczka świeżej sałatki. Kiedy dzieci bawią się w tym domu ze swoimi 30 cm lalkami, dowiadują się więcej o zdrowym stylu życia.

Szczegóły:
  • materiał: MDF, drewno, tkanina
  • waga: 25,4 kg
  • wymiary: 123 x 34 x 136 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Bezpośrednia dostawa przesyłek przez producenta

W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, których wysyłkę realizuje bezpośrednio producent (np. produkty firmy Ticaa). W przypadku takich produktów czas doręczenia przesyłki jest dłuższy niż standardowy i może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Kidkraft® Domek dla lalek Shimmer Herrenhaus
849 zł
Najpopularniejsze marki