EXTRA RABAT NA MODĘ
EXTRA RABAT NA MODĘ
20% Tylko dziś!
Kod: MODA22145
00
godz.
00
min.
00
sek.
Skorzystaji
KAPLA Elementy konstrukcyjne - skrzynka TomTecT 1000

KAPLA Elementy konstrukcyjne - skrzynka TomTecT 1000


Cena
781,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293101

EAN: 3760250690020

KAPLA Elementy konstrukcyjne - skrzynka TomTecT 1000
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Za pomocą jednego elementu, bez żadnych elementów łączących lub mocujących, można tworzyć nieskończone trójwymiarowe struktury. Universal Gra wprowadza dziecko do geometrii, fizyki, technologii i matematyki, a jednocześnie uwrażliwia KAPLA na wizję dziecka do kształtów i wielkości, sztuki i rzeźby Performance . KAPLA jest grą matematyczną, grą do refleksji, wymaga logiki, jak również wyobraźni. Promuje ona kreatywne myślenie, wspiera rozwój drobnych umiejętności motorycznych, zręczności i poczucia koordynacji.

Dziecko może KAPLA brać udział w procesie twórczym budowania samemu lub razem z innymi. Wybiera przy tym swój własny poziom trudności i rozwija techniki, które są mu potrzebne w zamierzeniach projektowych. Dyscyplina jest tak samo ważna jak wyobraźnia. Komunikacja społeczna, jak również werbalna jest KAPLA wspierana przez grę. Konstrukcje są komentowane, prezentowane, omawiane w fazie budowy, a także mogą się rozwijać. KAPLA jest to gra bez granic i oferuje możliwości i wyzwania dla wszystkich grup wiekowych. Starsze dzieci tworzą bardziej złożone struktury, które wymagają większej dalekowzroczności zarówno w myśleniu, jak i zręczności manualnej. Gra rozwija się dalej razem z dzieckiem i pozwala na przekraczanie granic własnych możliwości i materiału.

szczegóły dotyczące produktu:
  • Materiał: drewno sosnowe
  • W praktycznej drewnianej walizce
  • Zakres dostawy: 360 elementów drewnianych, 200 dużych zacisków do zawiasów, 140 małych zacisków do zawiasów, 240 podwójnych zacisków, 60 potrójnych zacisków.
  • Od 36 miesięcy
Głowa do góry!
Nie nadaje się dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zawiera drobne części, które mogą zostać połknięte. Niebezpieczeństwo uduszenia się!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

KAPLA Elementy konstrukcyjne - skrzynka TomTecT 1000
781,00 zł