Janod® MagnetiBook - Zwierzęta
obecnie wyprzedano

Cena 68 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A240856

Janod® MagnetiBook - Zwierzęta
Zabawki edukacyjne wykonane z kartonu zachęcające do kreatywności. 30 częściowy zestaw w jasnych kolorach i zapakowany w wysokiej jakości składane pudełko. Składa się z 30 magnesów, które mogą być montowane do odpowiednich zwierząt. Można je ustawić na pokrywie magnetycznej. 10 szablonów pokazuje, jak maluchy mogą złożyć różne zwierzęta. To zabawa, która wspiera wyobraźnię i kreatywność Twojego dziecka. Praktyczny schowek umożliwia łatwy i wygodny transport, dzięki czemu dziecko może zabrać ze sobą swoją ulubioną zabawkę, gdziekolwiek się wybiera.

Szczegóły:
  • zawartość: 30 magnesów i 10 kart
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze marki