HUBELINO Zestaw prowadnic kulkowych M (99 sztuk)

HUBELINO Zestaw prowadnic kulkowych M (99 sztuk)


Cena
311,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A270531

HUBELINO Zestaw prowadnic kulkowych M (99 sztuk)
Ten tekst został przetłumaczony automatycznie.
Na szybkiej ścieżce do celu, stalowe kule Set M marmur uruchomić nawet strzelać do zupełnie nowych wymiarów przez bloki konstrukcyjne. Inteligentna metoda konstrukcyjna tworzenia świetnych konstrukcji prowadnic kulkowych na pojedynczej płycie bazowej jest ikoną prowadnic kulkowych SetM.

Okna można również sprytnie zamontować w konstrukcji, elemente aby stworzyć naprawdę genialny i kompaktowy tor. Dzięki tej metodzie konstrukcyjnej dosłownie przenosisz swoją marmurową konstrukcję torowiska na nowy poziom. W zestawie torowym M dowiesz się, jak używać tej sztuczki do budowania naprawdę krzywych torów.

99-częściowy zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do zbudowania marmurowego bieżni. Wśród 29 pasów elemente ruchu znajdują się zjeżdżalnie i stromych zakrętów o odpowiedniej prędkości, a także wystarczająco dużo miejsca na Basis elemente ekscytujące ustawienia. Dzięki 63 belkom i kratownicom oraz 2 adapterom tunelowym zapewniamy konstrukcji niezbędną stabilność, a dzięki kwadratowej podstawie podstawę dla odważnych wysokości. W skład zestawu wchodzą również 4 wysokiej jakości kulki stalowe, za pomocą których można bezpośrednio wypróbować swoje nadbudowy. Zestaw prowadnic marmurowych zawiera instrukcję obsługi z dobrze ilustrowaną instrukcją montażu krok po kroku.

Wszystkie komponenty zestawu do prowadnic marmurowych M są kompatybilne z kompatybilnymi komponentami innych producentów i dlatego mogą być kreatywnie łączone z istniejącymi komponentami i Theme światami. Podobnie jak wszystkie nasze produkty Hubelino , marmurowy run Set M jest produkowany w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości.Szczegóły:
  • 99-częściowy system modułowy
  • Zawartość: 29 x tor elemente , 65 x konstrukcja elemente , 1 x płyta podstawy, 4 x kulki, 1 x instrukcja obsługi
  • Wiek: od 8 lat.
  • W 100% kompatybilny z komponentami znanych producentów.
  • z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS
  • Fizyka Tricks i zabawa przy projektowaniu
  • Made in Germany
< center
/ center Uwaga
Nie nadaje się dla dzieci poniżej 8 roku życia. Niebezpieczeństwo uduszenia na skutek połykania drobnych części.

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

HUBELINO Zestaw prowadnic kulkowych M (99 sztuk)
311,00 zł
Najpopularniejsze marki