howa® Żuraw
259,00 zł
Cena
224,00 zł
Wysyłka gratis!
Oszczędzasz
35,00 zł-14%
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A260800

howa® Żuraw
Gigantyczny żuraw budowlany pełni wiele funkcji. Wieżę można obracać o 360 stopni. Ładunki mogą być transportowane pionowo i poziomo. Kierowca dźwigu siedzi w kabinie kierowcy.

Niezbędnym elementem dużego placu budowy dla małych robotników budowlanych są również koparki, ładowarki, walce drogowe, wywrotki, żurawie samochodowe oraz zestaw akcesoriów budowlanych z serii Road Works firmy howa. Lakier, którym pokryta jest zabawka, jest odporny na działanie potu i śliny oraz zgodny z przepisami UE.

Szczegóły:
  • wymiary: 62 x 50 x 61 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

howa® Żuraw
259,00 zł
224,00 zł
Najpopularniejsze marki