howa® Zegar eduk z kalendarzem, porami roku i pogodą

howa® Zegar eduk z kalendarzem, porami roku i pogodą


Cena
146,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A268517

howa® Zegar eduk z kalendarzem, porami roku i pogodą
Poszczególne stacje zegara edukacyjnego howa - pory roku, daty, pogoda, dni, godziny i minuty - są harmonijnie dopasowane kolorystycznie. Przyjazna dziecku konstrukcja sprawia, że nauka staje się przyjemnością zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców.

Klasyczny zegarek w górnej części pozwala na ustawienie czasu. Na dole znajduje się 24-godzinny zegar do nauki wyświetlacza cyfrowego. Po lewej stronie znajdują się dni tygodnia, a po prawej - miesiące. Można ustawić aktualny dzień pogody i temperatury dodatkowo do pory roku. Za pomocą małych zielonych zatyczek ze strzałkami można dokładnie określić dzień tygodnia, miesiąc, datę i pogodę.

Szczegóły:
  • Wymiary zegara kalendarzowego: 39 x 51 x 3,5 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia
Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw może zawierać drobne elementy. Niebiezpieczeństwo uduszenia.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

howa® Zegar eduk z kalendarzem, porami roku i pogodą
146,00 zł
Najpopularniejsze marki