howa® Kulodrom, z 6 elementami
Cena
359,00 zł
Wysyłka gratis!
cena z VAT
Czas dostawy: 3-5 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Produkty sponsorowane

Nr art.: A293227

EAN: 4027914060179

howa® Kulodrom, z 6 elementami
Z drogi!

Rozpoczyna się wyścig! A to wszystko w podwodnym świecie! Dzieci mogą wysłać na start rozgwiazdę, rybę, kolorowe kulki, bańkę i podwodny pojazd.

Dzięki zabawce dzieci ćwiczą swoje umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową. Różnokolorowe kulki zapewniają wiele radości z odkrywania. Uczestnicy, którzy na razie nie zostaną wysłani na wyścig, mogą zostać umieszczeni na szczycie marmurowego biegu. Maluchy mogą oglądać dziki wyścig na czteroetapowej drodze. Nowoczesny design z ładnymi pastelowymi kolorami stanowi atrakcję w każdym pokoju dziecka. Spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN71.

Szczegóły:
  • Wymiary (D x Sz x W) 68 x 48 x 14 cm
  • z sześcioma elementami
  • wiek: dla dzieci od 12 miesiąca życia
Uwaga:
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia. Produkt należy stosować wyłącznie w obecności osoby dorosłej.

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Najpopularniejsze produkty:

howa® Kulodrom, z 6 elementami
359,00 zł