HAUCK Bramka zabepiecząjąca kominek Fireplace Guard XL

HAUCK Bramka zabepiecząjąca kominek Fireplace Guard XL

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

349,00 zł
cena z VAT

Opis produktu

Nr art.: A146182

HAUCK Bramka zabepiecząjąca kominek Fireplace Guard XL
Dzięki bramce zabezpieczającej Fireplace Guard XL dziecko może spokojnie bawić się w pobliżu kominka. Praktyczna ochrona, aby dziecko nie sięgało kominka.
Bramka posiada praktyczną otwieraną bramkę do przechodzenia. Drzwiczki otwierane są w obie strony, łatwo zastrzasnąć je w zamknięcu.
Komplet składa się z 4 przedłużeń i jednej bramki otwieranej, w zestawie również instrukcja montażu. Jest łatwa w ustawieniu. Bramkę z przedłużeniami można ustawić w różny sposób, przy czym dwa orzedłużenia muszą zostać przymocowane do ściany.
Bramka trzyma z dala od kominka dzieci i zwierzęta, które nie powinny znajdować się w jego pbliżu. Bramka jest 2,67m długa, jest łatwa w czyszczeniu i odporna na ciepło wydawane przez kominek.

Szczegóły:
bramka XL do osłony kominka
podwójny system zamykania
możliwość otwierania w obie strony
4 ścianki i jedne drzwi

Właściwości:
montaż bez narzędzi
możliwość otwierania w obie strony
zmywalny materiał

Wymiary:
wymiary po rozłożeniu: ok. 267 x 75 cm

Akcesoria

Cena
32,00 zł
Cena
34,00 zł
Cena
116,00 zł
Cena
29,00 zł
Cena
18,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Hauck

Komfort dla dziecka i rodziców

Marka, której produkty znane są już niemal na całym świecie. Firma ta posiada blisko 100 lat doświadczenia w produkcji wózków dziecięcych. Bezpieczeństwo dziecka stawiane jest na pierwszym miejscu. Praktyczny 5-punktowy pas bezpieczeństwa, hamulce i jakość produktów wzbudziły lojalność wśród wielu Klientów. Produkty, które spełnią oczekiwania i zapewnią komfort rodzicom jak i dzieciom.
HAUCK Bramka zabepiecząjąca kominek Fireplace Guard XL
349,00 zł