HABA Wózek - chodzik Mały odkrywca

HABA Wózek - chodzik Mały odkrywca

  • Dostepny
  • Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
  • Wysyłka gratis!

SCD¹ 752,61 zł
663,00 zł
cena z VAT
Oszczędzasz 89,61 zł

Opis produktu

Nr art.: A000559

HABA Wózek - chodzik Mały odkrywca
Wózek - chodzik Mały odkrywca
Numer katalogowy: 0902

Solidnie wykonany wózek - chodzik z drewna brzozowego. Jego główne zalety to: stabilna rączka, gumowe opony oraz stabilizator zapobiegający przeważeniu wózka. Dodatkowo na wózku znajdują się: przesuwany samochodzik, wirująca spirala, myszka ukryta w dziurze, lustro i pryzmaty w oparciu oraz różne przesuwane kształty ukryte z boku wózeczka, które zachwycą każde dziecko.
Wózek - chodzik wykonany jest z drewnianej sklejki brzozowej.
Wymiary: dł. 47 x szer. 32 x wys. 49 cm
Produkt przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Akcesoria

Cena
60,00 zł
Cena
68,00 zł
Cena
88,00 zł
Cena
96,00 zł

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Wózek - chodzik Mały odkrywca
SCD¹ 752,61 zł
663,00 zł