HABA Mali przyjaciele - Konik Bella
Cena 35,00 zł Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni roboczych

Opis produktu

Nr art.: A236805

HABA Mali przyjaciele - Konik Bella
W stajni jest wiele koni, takich jak Flecki i Bella. Kiedy Conni jedzie na swoim ulubionym koniu, jeden z jej przyjaciół może jeździć na Belli. Kochana Bella bardzo lubi dzieci.

Koń światowej sławy Conni, która jest teraz dostępna jako urocza gięta lalka z serii Little Friends.
Różnorodny świat gry Mali Przyjaciele
jest idealny do odgrywania przygód Connie lub własnych zabaw.

Szczegóły:
  • giętka
  • Materia : tworzywo sztuczne
  • wymiary: 10,5 x 5 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia! Do samodzielnego montażu

Akcesoria

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.
HABA Mali przyjaciele - Konik Bella
35,00 zł
Najpopularniejsze marki