HABA Mali Przyjaciele Anna dżokejka
Cena
50,00 zł
Dostawa gratis od 150,00 zł
cena z VAT
Czas dostawy: 3-4 dni robocze

Opis produktu

To również może Ci się spodobać

Te produkty również zostały zakupione

Nr art.: A236799

HABA Mali Przyjaciele Anna dżokejka
Anna i Conni robią wszystko razem. Nie trzeba mówić, że obie uczą się także jeździć konno. Dzięki kaskowi, bryczesom i butom Anna jest dobrze przygotowana na każdą przygodę w siodle.

Najlepsza przyjaciółka znanej na całym świecie Conni - jest teraz dostępna jako urocza gięta lalka z serii Little Friends.
Różnorodny świat gry Mali Przyjaciele
jest idealny do odgrywania przygód Connie lub własnych zabaw.

Szczegóły:
  • giętka
  • materia : PVC
  • wymiary: 6 x 10 cm
  • produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia

Uwaga
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Może zawierać drobne elementy, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia! Do samodzielnego montażu

Wysyłka

Dostawa przesyłek:

W związku z faktem, ze sklep internetowy posiada dwa magazyny, towar, w zależności od wielkości zamówienia, może dotrzeć w 2 paczkach. W przypadku, gdy kurier nie zastanie nikogo pod adresem odbiorcy (od poniedziałku do piątku do godz. 16:00) zostawi wiadomość, w której poinformuje o kolejnym terminie doręczenia przesyki lub ponowi próbę doręczenia paczki kolejnego dnia roboczego.

Producent

Haba

Wysoka jakość i zabawa w jednym

Firma HABA zdobyła ogromną popularność dzięki swoim zabawkom, wykonanym z wysokiej jakości drewna, pluszu, czy bawełny. Zabawki Haba rozwijają zdolności motoryczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię i zmysły, co wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Każdy produkt został stworzony z myślą o dzieciach. Przy ich produkcji zwracano dużą uwagę na szczegóły.

Najpopularniejsze produkty:

HABA Mali Przyjaciele Anna dżokejka
50,00 zł
Najpopularniejsze marki